×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
27. jūlijs, 2013
Drukāt

Rīgas Centrāltirgus plāno samazināt skaidras naudas darījumus

Foto-LETAFoto-LETA

Saistībā ar eiro ieviešanu Rīgas pašvaldības akciju sabiedrība “Rīgas Centrāltirgus” kā nekustamā īpašuma apsaimniekotāja līdz šī gada beigām plāno samazināt skaidras naudas darījumus līdz minimumam, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmuma pārstāvis Ivars Jakovels.

Iespēju norēķināties ar skaidru naudu plānots nodrošināt vienīgi personām, kas nav saimnieciskās darbības veicēji, kā arī pircējiem, kuri izmanto Rīgas Centrāltirgus administrētās autostāvvietas.

“Kā uzņēmumam, kas nodarbojas ar nekustamā īpašuma apsaimniekošanu un tirdzniecības vietu iznomāšanu, jau patlaban no tirdzniecības vietu iznomāšanas līdz pat 75% visu ieņēmumu tiek saņemti bezskaidras naudas darījumos,” atklāja Jakovels.

Savukārt, runājot par nomnieku gatavību eiro ieviešanai, Jakovels atzīmēja, ka Rīgas Centrāltirgus apsaimniekotajos tirgos tirdzniecība norisinās vairāk nekā 3000 tirdzniecības vietās, kuru nomnieki pastāvīgi gatavojas eiro ieviešanai.

“Saskaņā ar valdē apstiprināto eiro ieviešanas plānu Rīgas Centrāltirgus kā sociāli atbildīgs uzņēmums pēc pašu iniciatīvas realizēs informatīvo kampaņu tirgotājiem, kuras laikā tiks sniegta informācija par eiro ieviešanu, kases aparātu pielāgošanu, prasībām cenu zīmēm pārejas laikā un citiem tirgotājiem nozīmīgiem jautājumiem,” skaidroja Jakovels.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+