Mobilā versija
Brīdinājums -1.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
16. septembris, 2016
Drukāt

Ar velo uz darbu. Riteņa reģistrēšana Rīgas centrā (4)

Atklājot Eiropas mobilitātes nedēļu, notiek akcija "Ar velo uz darbu", kuras laikā Ceļu satiksmes drošības direkcija pie Brīvības pieminekļa, veic velosipēdu reģistrāciju.Atklājot Eiropas mobilitātes nedēļu, notiek akcija "Ar velo uz darbu", kuras laikā Ceļu satiksmes drošības direkcija pie Brīvības pieminekļa, veic velosipēdu reģistrāciju.

Foto - LETA

Akcijas “Ar velo uz darbu” ietvaros Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) piektdienas agrā rītā pie Brīvības pieminekļa reģistrēja velosipēdus, un cilvēku interese bija ļoti liela.

“Ar velo uz darbu” ir diena, kurā Latvijas iedzīvotāji aicināti ikdienas gaitās doties ar velosipēdu, kā arī mudināt kolēģus, draugus un radus pārvietoties ar šo videi draudzīgo transportlīdzekli.

Kopš 2011.gada CSDD datu bāzē reģistrēti gandrīz 33 tūkstoši velosipēdu.

Velo iekļaušana CSDD reģistrā un uzlīme palielina velosipēda īpašnieka aizsardzību pret velo zādzību. Reģistrācija pie Brīvības pieminekļa maksāja 3,17 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Brīvības piemineklis un laukums nav tā vieta , kuru pārvērst par velo darbnīcu.

 2. MANS VELO,BARUCU-KUR VELOS UN DARU KO GRIBU.REGISTRESANA PIRKSANAS DOKUMENTOS.LIEKUS IZDEVUMUS KAUT KADA CSDD NETAISOS VEIKT.

  • Tāmnieks/luterānis Atbildēt

   Piederu tai paaudzei, kura tūdaļ pēc kara auga vēl K. Ulmaņa noteiktās kārtības ēnā. Brīvās Latvijas laikā visiem riteņiem bija reģistrācijas numurs (arī pēckara gados vēl līdz 50. gadu vidum) redzamā vietā, par atļauju to lietot (kā tagad auto transporta nodoklis) bija jāmaksā ls 5,- gadā, ritenim bija zvans un atstarotājs un cilvēku lielākā daļa zināja, kas ir pieklājība.
   Šodienas “andri” vairumā gadījumu ir ar lielummāniju slimi mutesbajāri. Tā ir mūsu valsts nelaime, ka “demokrātijas” apstākļos visādi frukti atļaujas uzvedību par ko kārtīgā valstī ātri vien ieliktu tuptūzī, lai pārdomā dzīvi.
   Mums ar steigu vajag ne tikai reģistrēt riteņus, bet arī obligāti ieviest Nr. un soda punktus braucējiem ar vadītāja apliecības atņemšanas iespēju “andriem”, ”jankām” un ”sašām”!

 3. Jā, palielina aizsardzību, bet vienalga lielākoties nav tos velosipēdus kur atstāt daudzmaz droši.

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (19)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (2)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+