Kultūra
Teātris un kino

Rīgas cirka ēkā oktobrī sāksies mākslas programma0

Publicitātes foto

VSIA “Rīgas cirks” no oktobra savās telpās skatītājiem piedāvās bagātīgu mākslas norišu programmu, kuru radījusi jauno teātra mākslinieku trupa “Kvadrifons”, LA.lv uzzināja cirkā.

Trupa pamatā piedāvā izrādes laikmetīgā estētikā ar starpdisciplināru un performatīvu pieeju, kas kopējā mākslinieciskajā programmā Rīgas cirkā ļauj iekļaut arī teātra, mūzikas, vizuālās mākslas un kino elementus. Viņu veikumu plašākai publikai būs iespējams vērot pašu pasludinātajā pirmizrāžu mēnesī – jau no šī gada 11.oktobra, kad bijušajā ziloņu stallī notiks Līgas Spundes multimediālās izstādes “Interlūdija” atklāšana.

Nākošajā dienā, 12. oktobrī, pirmo reizi publikai tiks izrādīta arī jauno mākslinieku un Rīgas cirka kopā producētā “Izrāde – ekskursija cirkā”. Tas būs multimediāls piedzīvojums, kas neparastā un aizraujošā veidā, ar mūsdienīgu tehnoloģiju atbalstu, vēstīs par dažādu laikmetu cilvēkiem un notikumiem, kas saistās ar cirka ēkas 130 gadus ilgo vēsturi.

Tajā pašā laikā tiek gatavotas un pirmo reizi Rīgas cirka telpās plašākai sabiedrībai tiks izrādītas arī mūzikas teātra izrāde “Pavasaris” un kareivīga melodrāma “Himna”. Pirmizrādes pavadīs arī virkne citu norišu, verot Rīgas cirka durvis arvien plašākai kultūras programmai.

Biļetes uz izrādēm “Pavasaris”, “Izrāde – ekskursija cirkā” un “Himna” jau iespējams iegādāties internetā un Biļešu servisa kasēs.

LA.lv