×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
28. janvāris, 2015
Drukāt

Rīgas dārziņu kooperatīvā vīrietis nodur iespējamu zagli (3)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Valsts policija (VP) aizturējusi kādu 1981. gadā dzimušu vīrieti, kurš kādā Rīgas dārziņu kooperatīvā nodūris iespējamu zagli.

Policija informē, ka piektdien, 23. janvārī, ap plkst. 21 Rīgas Brasas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu dārziņu kooperatīvu, kur vīrietis nodarījis miesas bojājumus citam vīrietim.

Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka 1981. gadā dzimis vīrietis pastaigājies, kad pamanījis, viņaprāt, aizdomīgu vīrieti, kurš iznācis no kādas dārza būdiņas. Aizdomās, ka viņš ir veicis zādzību, vīrietis skrējis viņam pakaļ.

1981. gadā dzimušais vīrietis centies aizturēt vīrieti, kuru noturēja par zagli, tomēr viņš pretojies. Tādēļ 1981. gadā dzimušais vīrietis pielietojis līdzi nesto nazi un vairākas reizes viņam iedūris kājā un krūšu kurvī.

Saprotot izdarīto, vīrietis izsauca policiju un ātro medicīnisko palīdzību. Lai gan mediķi centās glābt sadurto – 1974. gadā dzimušo vīrieti, viņš nomira pa ceļam uz slimnīcu. Pārbaudot viņa mantas, policisti līdzi nestajā maisā atrada dažādus viegli realizējamus metāla priekšmetus. Tādēļ policija neizslēdz, ka vīrietis patiešām bija pastrādājis zādzību.

Policijā gan atgādina, ka šādās situācijās, kad tiek pamanītas aizdomīgas personas un šķiet, ka veikts noziegums, nekavējoties jāziņo policijai, nevis pašiem jāaiztur ļaundaris, jo tas var būt bīstami.

Šobrīd pret 1981. gadā dzimušo vīrieti, kurš iepriekš nebija nonācis policijas redzeslokā, ir uzsākts kriminālprocess par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei.

Par šādu noziegumu aizturētajam var draudēt brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Neviens normāls cilvēks ar 30 cm garu nazi apkart nestaigā!!
  6!! Naža dūrnieni!!

  Skaidra,iespējamais zaglis nemetās virsū nevienam.. Aizstāvēties nācās zaglim.. Jo neadekvāts pasaules glabējs metās ar nazi virsū viņam..

 2. Kāpēc NEDRĪKST aizstāvēt sevi? JĀ, ŠAUSMĪGI, bet ja zaglis būtu nodūris to vīrieti, KO TAD??? Labi, ka upuris bija IESPĒJAMAIS zaglis, jo NEIESPĒJAMU ZAGĻU NAV!!!!!!!!! NEVAJAG ZAGT…

 3. 🙁 iznāca briesmu darbs.
  patiesībā šausmīgi.. Žēl.

  Kaut kāds sods ir jāsaņem jo – vai drīkst tā pielietot nazi, neprotot ar to adekvāti apieties, ja paša dzīvība nav apdraudēta.
  Šādi cilvēki var būt bīstami jebkuram.

  ziņa šausminoša.

Draugiem Facebook Twitter Google+