×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
16. maijs, 2014
Drukāt

Rīgas “Daugava” ieguvusi licenci dalībai UEFA Eiropas līgas turnīrā

daugavariga.comdaugavariga.com

atvijas “SMScredit.lv Virslīgas” futbola čempionāta klubs Rīgas “Daugava” ieguvis licenci dalībai nākamās sezonas UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā, pavēstījusi komanda.

Par šādu lēmumu klubu informējusi Latvijas Futbola federācija (LFF).

Kā ziņots, aprīlī Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA) oficiāli liedza Latvijas vicečempioniem “Skonto” nenokārtoto parādsaistību dēļ startēt nākamās sezonas UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas sacensībās.

Rīgas “Daugava” pērno sezonu noslēdza kopvērtējuma ceturtajā vietā, tāpēc tā rindā bija nākamā pretendente uz Latvijai piešķirto, bet “Skonto” klubam atņemto ceļazīmi uz šī turnīra kvalifikācijas sacensībām.

Gatavojoties šim turnīram, “Daugavas” komanda uz Latviju ir uzaicinājusi vairākus ārzemju futbolistus uz pārbaudes termiņu ar nolūku atlasīt labākos, kas pēc 20.jūnija varētu papildināt komandas sastāvu. Pārbaudes laikā ir ieplānotas divas pārbaudes spēles pret kolēģiem no Lietuvas.

Līdzās Rīgas “Daugavai” nākamās sezonas UEFA Eiropas līgā piedalīsies arī Daugavpils klubs “Daugava”, kas pērno virslīgas čempionāta sezonu noslēdza kopvērtējuma trešajā vietā. Šīs vienības kvalifikācijas turnīrā iesaistīsies no pirmās kārtas.

Valsts čempioni “Ventspils” nākamajā Eiropas klubu sezonā piedalīsies UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīrā.

Vēl viena ceļazīme uz UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīru tiks izspēlēta nākamajā nedēļā, kad “Skonto” un “Jelgavas” komandas tiksies Latvijas kausa izcīņas finālā. Tā kā “Skonto” iespēja spēlēt šajā turnīrā ir liegta, noprotams, ka pie ceļazīmes uz atlases turnīra pirmo kārtu automātiski tiks “Jelgava”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+