Rīgas “Daugava” saglabā vietu virslīgas čempionātā 0

Pārliecinošu uzvaru otrajā pārspēlē par vietu nākamās sezonas Latvijas virslīgas futbola čempionātā svētdien izcīnīja Rīgas “Daugava” komanda, kas deva panākumu arī divu spēļu summā.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Rīgas “Daugavas” futbolisti ar rezultātu 3:1 izbraukumā pārspēja Daugavpils komandu BFC “Daugava”. Līdz ar to divu spēļu summā rīdzinieki bija pārāki ar 4:1.

Rīgas “Daugava” ir šīs sezonas virslīgas čempionāta devītā spēcīgākā komanda, bet Daugavpils klubs ierindojās otrajā pozīcijā pirmās līgas čempionātā, neskaitot tajā startējošās virslīgas klubu dublieru komandas.

Par pirmās līgas čempionvienību šosezon kļuva “Liepājas metalurgs-2”. Otro vietu izcīnīja Ilūkstes NSS komanda, kas garantēja vietu nākamās sezonas virslīgas turnīrā, bet trešajā vietā ierindojās “Skonto-2”. Daugavpils BFC “Daugava” turnīru noslēdza ceturtajā pozīcijā.

Kā ziņots, Latvijas virslīgas čempionātā šogad uzvarēja Daugavpils “Daugavas” komanda, bet pēdējā, desmitajā, pozīcijā palika “Gulbene”, zaudējot vietu spēcīgāko vienību vidū.