Rīgas “Dinamo” ar pamatīgu zaudējumu sāk turnīru Ņižņijnovgorodā 0

Rīgas “Dinamo” Ņižņijnovgorodas gubernatora kausa izcīņas pirmajā spēlē ar 1:4 (0:0, 1:1, 0:3) zaudēja Mika Indraša pārstāvētajai Maskavas “Dinamo”.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins

Rīdzinieki vārtos lika Timuru Biļalovu, saāka ar aktīvu hokeju, tomēr reaļus druadus pie pretinieka vārtiem neizdevās radīt. Maskavas “Dinamo” pirmajā uzbrukumā uzbruka daudz lietderīgāk – metienu attiecība 10:4. Abām komandām bija pa diviem neizmantotiem vairākumiem.

Otrā trešdaļa sākās ar rīdzinieku vārtu guvumu – Mītinena metienu vārtos ielaboja Zīle. Diemžēl turpinājuma nebija jeb tas bija pavisam vasarīgs – nesaskaņas nomaiņās un divas reizes bija jāspēlē mazākumā par skaitliskā pārsvara pārkāpumu. Vairākās epizodēs izglāba Biļalovs, pēc Šipačeva metiena – vārtu stabs. Iniciatīva atkal vairāk bija Maskavas “Dinamo” pusē, dažos bīstamos uzbrukumos piedalījās arī Indrašis, bet izlīdzinājumu maskavieši panāca perioda pēdējā sekundē, kad tas pats Šipačevs bija pirmais pie Biļalova atsistās ripas.

Pēdējās trešdaļas sākumā rīdziniekiem atkal bija skaitliskais vairākums bez bīstamiem momentiem. Savas iespējas neizmantojām, savukārt Maskavas “Dinamo” dažu minūšu laikā mūsējo aizsardzību sarāva gabalos – Mozers, Kagarļickis un Sidļarovs nepilnu piecu minūšu laikā panāca 4:1.

Rīgas klubs pirmdien spēlēs ar Minskas “Dinamo”, bet otrdien ar mājinieci Ņižņijnovgordas “Torpedo”. Pēc tam ceturtdien sekos spēle pret Jekaterinburgas “Avtomobilist”, bet turnīrs tiks noslēgts piektdien pret Maskavas “Spartak”, kurā gaidāmajā sezonā spēlēs Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums.

Uz pārbaudes turnīru rīdzinieki devušies ar trim vārtsargiem, desmit aizsargiem un 19 uzbrucējiem.

Sastāvā ir 22 spēlētāji ar spēkā esošiem līgumiem – vārtsargi Kristers Gudļevskis un Timurs Biļalovs, aizsargi Uvis Balinskis, Keids Feirčailds, Roberts Kaļķis, Metjū Majone, Kristaps Sotnieks, Dmitrijs Šuļeņins, Marks Zaneti, Kristaps Zīle, kā arī uzbrucēji Oskars Batņa, Daniels Bērziņš, Kevins Klārks, Lauris Dārziņš, Andris Džeriņš, Emīls Ģēģeris, Brendons Makmilens, Gints Meija, Matiass Mitinens, Frenks Razgals, Miķelis Rēdlihs un Līnuss Videls.

Savukārt ar pārbaudes laika līgumiem komandā atrodas vārtsargs Maksims Tretjaks, aizsargi Nerijus Ališausks un Roberts Mamčics, kā arī uzbrucēji Egīls Kalns, Kaspars Saulietis, Gunārs Skvorcovs, Roberts Lipsbergs, Vitālijs Pavlovs, Rihards Marenis un Lauris Rancevs.