Rīgas “Dinamo” ar zaudējumu sāk “Latvijas Dzelzceļa” kausu 1

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” tradicionālo pirmssezonas pārbaudes turnīru “Latvijas Dzelzceļa” kauss otrdien sāka ar zaudējumu Baltkrievijas vienībai Minskas “Dinamo”.

Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Rīgas “Dinamo” piekāpās pretiniekiem ar rezultātu 1:2 (0:0, 0:0, 1:2), BET

Latvijas vienības labā vienīgos vārtus guva slovāku leģionārs Marcels Hosa.

Mača sākumā rīdziniekiem izdevās vairākkārt traucēt norvēģu vārtsarga Larsa Haugena modrību, taču vārtus gūt neizdevās, lai gan devītajā minūtē Hosa pamanījās trāpīt pa Minskas kluba vārtu stabu. Pirmās trešdaļas izskaņā tuvu vārtu guvumam jau bija Baltkrievijas klubs, taču rīdziniekus glāba vārtu stabs.

Arī otrajā trešdaļā abi vārtsargi – Esgars Masaļskis un Haugens – turpināja demonstrēt lielisku sniegumu, vairākkārt glābjot komandas no vārtu zaudējuma. Vienā no epizodēm lieliska iespēja pēc Mika Indraša piespēles bija Andrim Džeriņam, taču viņa metienu – praktiski netraucētu no vārtu priekšas – savā tvērējcimdā skaisti tvēra Haugens.

Trešā trešdaļa mājiniekiem iesākās neveiksmīgi, jo jau ar pirmo metienu Masaļskis tika pārspēts – viņu no kreisā stūra ar metienu virs pleca pārspēja Čārlzs Linglets. Tiesa, jau dažas minūtes vēlāk Rīgas klubs panāca izlīdzinājumu, kad Hosa pēc Jura Upīša un Indraša piespēlēm trieca ripu vārtu devītniekā. Neizšķirts noturējās vien pāris minūtes, jo vadību Minskas vienībai atjaunoja aizsargs Jevģēnijs Nogačovs.

Kad līdz pamatlaika beigām bija atlikušas nepilnas divas minūtes, Masaļskis tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, taču par spīti spiedienam rīdziniekiem vārtus gūt neizdevās.

Arī šajā mačā striktāku noteikumu dēļ abas komandas bieži pelnīja divu minūšu noraidījumus.

Jau vēstīts, ka pirms tam divu Krievijas hokeja komandu duelī Kazaņas “Ak Bars” otrdien ar 4:2 apspēlēja latviešu uzbrucēja Jāņa Sprukta pārstāvēto Jaroslavļas “Lokomotiv”.

Turnīra turpinājumā trešdien laukuma saimniekiem sagaidāma spēkošanās ar “Ak Bars”, bet piektdien – ar “Lokomotiv”.

Komandas veiks viena apļa turnīru, pēc kura rezultātiem sestdien tiks aizvadītas spēles par pirmo vietu un trešo vietu.