Rīgas “Dinamo” asumiem bagātā pārbaudes spēlē piekāpjas Daugaviņa “Torpedo” 0

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” pirmdien asumiem bagātā pārbaudes spēlē Ņižņijnovgorodā zaudēja vietējai “Torpedo”, ko pārstāv latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, bet trenē Pēteris Skudra, Ģirts Ankipāns un Normunds Siliņš.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā

Ņižņijnovgorodas apgabala gubernatora kausa izcīņas spēlē Rīgas klubs cieta neveiksmi ar 0:3 (0:1, 0:0, 0:2).

Spēle bija bagāta ar asumiem un kautiņiem, jo abas komandas kopā nopelnīja 83 soda minūtes, kamēr Daugaviņš pēdējā periodā par kautiņu saņēma 20 minūšu disciplinārsodu līdz mača beigām.

Asumi izcēlās jau no pirmajām minūtēm, abu komandu spēlētājiem pelnot abpusējus noraidījumus. Rezultātu cīņas 19.minūtē atklāja “Torpedo” zviedru leģionārs Frēdriks Petešons, kurš izmantoja Jēkaba Rēdliha noraidījumu.

Otrajā periodā “Dinamo” trīs reizes palika skaitliskajā mazākumā, kā arī divas reizes tiesneši fiksēja abpusējos noraidījumus par kārtējām sadursmēm uz ledus.

Cīņas raksturs nemainījās arī noslēdzošajā periodā, kurā Kirils Raskazovs spēles 47.minūtē panāca 2:0 “Torpedo” labā, bet trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Aleksejs Potapovs pārsvaru trīskāršoja.

Pirms tam, cīņas 51.minūtē uz ledus izcēlās kārtējie asumi, kad saķērās Daugaviņš un Kaspars Saulietis. Latvijas izlases kapteinis saņēma noraidījumu līdz spēles beigām, bet Saulietim tika vien divas soda minūtes.

Pēc pamatlaika notikušajā pēcspēles metienu sērijā ar 1:0 arī uzvarēja “Torpedo”. Vienīgo “bullīti”, piedevām septītajā sērijā, realizēja Nikolajs Žerdevs, kurš pārspēja Jakubu Sedlāčeku.

Pārbaudes turnīrs Ņižņijnovgorodā ilgs visu nedēļu. Tā turpinājumā Rīgas “Dinamo” trešdien sacentīsies ar Kazaņas “Ak Bars” komandu, ceturtdien spēkosies ar Čerepovecas “Severstaļ”, piektdien spēlēs pret Ņižņekamskas “Ņeftehimik”, bet svētdien tiksies ar Jaroslavļas “Lokomotiv”.

Vēl pirmdien “Ak Bars” ar 4:1 uzvarēja “Ņeftehimik”, bet “Severstaļ” ar 4:1 uzveica “Lokomotiv” hokejistus.