Sports
Hokejs

Rīgas “Dinamo” atbrīvo divus spēlētājus, paliek trīs uz vienu vietu0


Rihards Marenis
Rihards Marenis
foto: Rīgas “Dinamo”

Līdz KHL sezonas sākumam vēl atlicis nedaudz vairāk par divām nedēļām un Rīgas “Dinamo” treneru korpuss ar sastāvu jau praktiski ticis skaidrībā – līgumi ir 24 hokejistiem, brīva ir vairs tikai viena vieta.

“Dinamo” galvenais treneris un ģenerālmenedžeris Ģirts Ankipāns pēc spēlēm Ņižņijnovgorodā ar pilnvērtīgiem līgumiem aplaimoja uzbrucējus Gunāru Skvorcovu, Robertu Lipsbergu un Vitāliju Pavlovu, kā arī aizsargus Neriju Ališausku un Robertu Mamčicu. Pirmie četri Rīgas krāsas aizstāvēja arī līdz šim, lielākā pieredze ir Skvorcovam, kurš 286 spēlēs sakrājis 49 rezultativitātes punktus (21+28), savukārt, Pavlovam 186 mačos 30 punkti (13+17). Lipsbergs iepriekšējās divas sezonas pavadīja “Dinamo”, Ališausks – vienu.

Mamčics pagājušajā sezonā spēlēja dzimtajā Liepājā, 27 regulārā turnīra spēlēs Latvijas čempionātā sakrājot 26 punktus (10+16). 1,96 metri, 105 kilogrami, labi izpilda norādījumus un treneri redz potenciālu, ko var attīstīt. Iepriekš spēlējis Norvēģijā un pārstāvējis Krievijas komandas Jaunatnes līgas B grupā.

Saistītie raksti

Pēc Kaspara Saulieša un Laura Ranceva atbrīvošanas ar pārbaudes laika līgumiem vēl paliek trīs spēlētāji – uzbrucēji Rihards Marenis un Egīls Kalns, kā arī vārtsargs Maksims Tretjaks. Pieteikumā drīkst iekļaut 25 hokejistus, neskaitot jaunos, kuri var pārstāvēt arī HK “Rīga”.

Pēdējais pārbaudes spēļu posms būs tradicionālais “Latvijas Dzelzceļa kauss”, kas no 21. līdz 26. augustam risināsies “Arēnā Rīga” un Piņķos. Mājinieki visus mačus aizvadīs arēnā, pretiniekos Kazaņas “Ak Bars”, Jaroslavļas “Lokomotiv”, Minskas “Dinamo”, kā arī Šveices “Davos”. Komandas aizvadīs viena apļa turnīru. Līdz nākamajai otrdienai uzvarētāju kauss apskatāms Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas galvenajā zālē.

KHL 11. sezona sāksies 1. septembrī.

LA.lv