Rīgas “Dinamo” atkal sarūgtina Skudras “Torpedo” 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti svētdien, 18.janvārī, KHL regulārā turnīra spēlē Ņižņijnovgorodā pēcspēles metienos ar 4:3 pārspēja Pētera Skudras trenēto “Torpedo”.

Notriektā tautumeita 6

Rīdziniekiem vārtus guva Miķelis Rēdlihs, Līnuss Videls un Andris Džeriņš, izšķirošo bullīti realizēja Lauris Dārziņš, bet vārtos Džefs Delorjē atvairīja 25 no 28 metieniem mača laikā un bija teicams arī bullīšu sērijā.

Tāpat kā pirms nedēļas Rīgā spēli aktīvāk iesāka “Torpedo” hokejisti, bet vēlāk cīņas gaita izlīdzinājās un rīdzinieki pirmie izvirzījās vadībā. Sekundi pirms perioda beigām vairākumā precīzs bija Miķelis Rēdlihs, kurš guvis vārtus trijos mačos pēc kārtas.

Otrā trešdaļa izvērtās par uzbrukuma svētkiem – vispirms mājinieki guva trīs vārtus – Vadims Krasnoslobodcevs labi uzmeta zem aizsarga, Vladimirs Galuzins realizēja skaitlisko vairākumu, bet Jarko Imonens vārtu priekšā bija pirmais pie Džefa Delorjē atsistās ripas. “Torpedo” bija visnotaļ tuvu tam, lai pārtrauktu piecu zaudējumu sēriju, tomēr viesi nepadevās un trešdaļas beigas aizvadīja daudz sekmīgāk – Līnuss Videls realizēja skaitlisko vairākumu, bet 19 sekundes vēlāk Andris Džeriņš pēc Rodrigo Ābola piespēles ātrā pretuzbrukumā (pirmais punkts KHL) skaisti trāpīja tālajā devītniekā. Viss sākas no gala – 3:3.

Rīdzinieki skaitlisko pārsvaru vismaz reizi izmantojuši četrās no piecām šī gada spēlēm. Spēle bija ātra, asa un spēka paņēmieniem bagāta – pēc diviem periodiem “Dinamo” 18, “Torpedo” – 11 spēka paņēmieni.

Trešais periods jau bija krietni piesardzīgāks, vārti netika gūti ne pamatlaikā, ne papildlaikā, bet bullīšos uzvaru atnesa Laura Dārziņa meistarība uzbrukumā un Delorjē – vārtos.

Rīgas “Dinamo” izcīnijuši punktus septiņās spēlēs pēc kārtas, kopā 48 mačos ir 62 un desmitā vieta Rietumu konferencē, bet “Torpedo” (47 – 63) ir devītie. Nākamā spēle mūsējiem otrdien Maskavā pret līgas līderiem “CSKA”.