Foto – LETA

Rīgas “Dinamo” atsāk KHL čempionātu ar zaudējumu Helsinkos pret “Jokerit” 0

Rīgas “Dinamo” pirmdien atsākot Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātu pēc neliela pārtraukuma turnīrā, arī ceturto reizi neizdevās pārspēt Helsinku “Jokerit”, kam rīdzinieki šoreiz zaudēja viesos ar 3:1.

“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24

Vienīgos “Dinamo” vārtus pirmajā trešdaļā guva Gunārs Skvorcovs. Viņš, saņēmis Māra Bičevska piespēli no aizvārtes, sekmīgi nospēlēja vārtu priekšā minūti un 20 sekundes pēc tam, kad mājinieki atklāja rezultātu realizējot skaitlisko vairākumu jau mača otrajā minūtē. “Dinamo” vārtus sargāja Jakubs Sedlāčeks. Rīdzinieki piedzīvoja 17. zaudējumu līdzšinējās sezonas 20 spēlēs viesos.

Mājiniekiem – “Jokerit” lielisku spēli aizvadīja līgas labākais vārtu guvējs amerikānis Stīvs Mozess, kurš jau pirmajā trešdaļā guva abus vārtus palielinot to kopējo skaitu līdz 28. Mozess izdarīja arī rezultatīvu piespēli Linusam Umarkam, kurs otrajā periodā panāca 3:1.

Spēles izskaņā viesi nespēja izmantot 2+2 minūšu skaitlisko vairākumu.

Abām komandām vēl atlikusi piektā savstarpējā spēle, kas 7. janvārī notiks Rīgā.

Piektdien “Dinamo” lauza līgumus ar četriem spēlētājiem – Marcelu Hosu, Pjotru Ščastļiviju, Edgaru Masaļski un Georgiju Pujacu, kuru sniegums neapmierināja kluba vadību. Tāpēc pirmo spēli aizvadīja kanādiešu uzbrucējs Broks Troters, kurš Latvijas klubā jau spēlēja 2010./2011. gada sezonā.

“Dinamo” turnīra tabulā Rietumu konferencē joprojām ieņem priekšpēdējo – 13.vietu ar 46 punktiem 40 mačos. No labāko astotnieka, kas pēc regulārā čempionāta beigām iekļūs izslēgšanas spēlēs, rīdzinieki atpaliek par desmit punktiem.

Rīdziniekiem nākamā spēle būs savā laukumā, kad trešdien “Arēnā Rīga” viesosies KHL līderi Maskavas CSKA. Savukārt līdz gadu mijai sekos vēl divas spēles viesos – 27. decembrī Minskā pret turienes “Dinamo” un 29. decembrī Mitiščos pret Maskavas apgabala “Atlant”.