Sports
Hokejs

Rīgas “Dinamo” gadumijā trenējas, Pujacam operācija 16

foto: LETA

Hokeja klubs Rīgas “Dinamo” gada pirmo spēli aizvadīs otrdien savā laukumā pret vēl vienu sezonas neveiksminieku Čerepovecas “Severstaļ”.

Rīdzinieki iepriekšējo spēli aizvadīja 27. decembrī Helsinkos (3:2 papildlaikā), pāris dienas bija brīvas, bet 31. decembrī un 1. janvārī komanda trenējās. No savainojuma atlabis aizsargs Guntis Galviņš un, visticamākais, rīt spēlēs. Uzbrucējs Koltons Gilīss arī trenējas uz ledus, tiesa, pagaidām vēl ne ar maksimālu slodzi, līdz ar to pret “Severstaļ” diez vai redzēsim uz ledus, “LA” pastāstīja Rīgas “Dinamo” preses sekretārs Jānis Stepītis.

Savukārt, Georgijam Pujacam veikta potītes operācija un šobrīd neesot skaidrs, cik ilgs būs atlabšanas periods. Šajā mājas spēļu sērijā un pēc tam piecos izbraukuma mačos viņš noteikti nedosies, un netiek arī izslēgts, ka šī KHL sezona pieredzējušajam aizsargam ir beigusies. Pujacs nav spēlējiskopš 26. novembra – sākotnēji bija cerība, ka iztiks bez ķirurģiskas iejaukšanās, tomēr pēc tam mediķi lēma, ka nepieciešama operācija.

Rīgas “Dinamo” vēl atlicis aizvadīt 16 spēles.

Rīdzinieki Rietumu konferencē atrodas pēdējā, 14. vietā, bet Čerepovecas hokejisti, kuri iekrājuši par 12 punktiem vairāk, ir pirmspēdējie. Ceturtdien Rīgā viesosies Maskavas “CSKA”, bet sestdien – Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Sanktpēterburgas “SKA”.

Saistītie raksti
LA.lv