Rīgas “Dinamo” izbraukumu noslēdz ar uzvaru Vladivostokā 0

Sekmīga spēle vairākumā un Joakima Eriksona sniegums vārtos Rīgas “Dinamo” vienībai ļāva KHL spēlē Vladivostokā ar 4:2 pārspēt “Admiral”.
“Dinamo” labā vārtus guva Roberts Bukarts, Miķelis Rēdlihs, Ville Leino un Krišjānis Rēdlihs, bet Eriksons atvairīja 40 no 42 metieniem.
Rīgas “Dinamo” treneri Vladivostokā atkal bija mainījuši virknējumus, atgriežoties pie sezonas sākuma salikumiem. Spēle iesākās ar mājinieku pārsvaru, bet septītajā minūtē pretiniekus aizsardzības zonā iespieda ceturtais virknējums, uzbrukumu ar precīzu metienu noslēdzot Robertam Bukartam. Vēlāk pirmajā periodā esot laukumā šai maiņai tika nopelnīti divi noraidījumi un otro mājinieki realizēja. Mazākumā daudz nācās spēlēt otrā perioda turpinājumā – Guntis Galviņš muļķīgi iesita sāncensim, nopelnot 5+20, tāpat vēl divi mazie noraidījumi. Pateicoties vairākumam, “Admiral” bija ievērojams pārsvars metienos (pēc diviem periodiem 30-11), tomēr “Dinamo” vārtos droši darbojās Eriksons. Turklāt otrajā trešdaļā vadību ar lielisku metienu tuvajā vārtu devītniekā atguva Miķelis Rēdlihs. Trešā perioda ievadā rīdzinieki nopelnīja divus vairākumus un abus realizēja, pirmos vārtus šosezon gūstot Villem Leino un Krišjānim Rēdliham. Vēl vairāki noraidījumi un zaudēti vārti atgrieza spēlei intrigu, tomēr “Dinamo” pārsvaru noturēja.
“Admiral” kapteinis Oskars Bārtulis šai spēlei nebija pieteikts.
Tālajā četru spēļu izbraukumā rīdzinieki ieguva sešus no 12 punktiem un kopvērtējumā ar 14 punktiem uzleca uz ceturto vietu Rietumu konferencē. Ceturtdien pēc trīs nedēļu pārtraukuma “Dinamo” atkal spēlēs mājās, uzņemot Podoļskas “Vitjazj”.