Rīgas “Dinamo” izbraukumu sāk ar zaudējumu Mitiščos 0

Sešu punktu mačos tādu miegainību nevar atļauties – Rīgas “Dinamo” hokejisti svētdien izbraukumu sāka ar zaudējumu tiešajam konkurentam par vietu izslēgšanas spēlēs Mitišču “Atlant” (1:4). Vienīgos vārtus rīdziniekiem guva Andris Džeriņš.

Aivars Lembergs sašutis par kārtējo slogu uz Latvijas patērētāju kakla: “Tā mēs iegriezām Krievijai – pērkam dārgākus dārzeņus no Krievijas”
Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi”

Spēlētāji parasti saka, ka pēc vairāku dienu pauzes ir grūti ieiet spēles ritmā. Rīgas “Dinamo” nebija spēlējis kopš pirmdienas un Mitiščos sākums bija ļoti neveiksmīgs – nepareiza nomaiņa, mazākums un Alberts Jaruļins gūst pirmos vārtus. Devītajā minūtē Sergejs Šmeļovs uzņemas iniciatīvu un dubulto pārsvaru.

Līdz pārtraukumam Andris Džeriņš, kuram abu komandu pirmajā spēlē šosezon “Arēnā Rīga” rupjā veidā tika salauzts deguns, vienus vārtus atguva, tomēr jautrība aizsardzībā turpinājās un mājiniekiem vēlreiz izcelties neļāva Rīgas “Dinamo” vārtsarga Jakuba Sedlāčeka meistarība.

Turpinājumā spēles gaitu neizdevās lauzt un mājinieki, gūstot pa vieniem vārtiem katrā trešdaļā, svinēja pelnītu uzvaru.

“Atlant” vārtos droši darbojās soms Ate Engrēns. Savi nopelni tajā arī Sergejam Naumovam, kurš šosezon ir Mitišču vienības vārtsargu treneris.

Pēc vairāk kā mēneša pārtraukuma “Dinamo” sastāvā atkal spēlēja Pjotrs Sčastļivijs, taču acīmredzot nepildīja treneru uzdevumus un mača gaitā no otrās maiņas tika pazemināts uz ceturto.

Dažādi informācijas avoti vēsta, ka Rīgas “Dinamo” lauzis līgumu ar Juri Upīti, kurš iepriekš tika nosūtīts uz fārmklubu HK “Liepāja”. “Dinamo” vadība gan to neapstiprina un nekomentē.

Rīdzinieki ar 36 spēlēs iegūtiem 43 punktiem ieņem 11. vietu Rietumu konferencē un izbraukumu turpinās otrdien Kazaņā.

“Atlant” rēķinā divi punkti vairāk un viena vieta tabulā augstāk.