Foto-LETA

Rīgas ”Dinamo” KHL spēlē pārspēj Maskavas ”Dinamo” 0

Rīgas ”Dinamo” ar 3:1 svētdien, 16.novembrī, uzvarēja Harija Vītoliņa trenēto Maskavas ”Dinamo”, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā izcīnot otro uzvaru pēc kārtas astoņu mājas spēļu sērijas ievadā.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
ASV izsludina ārkārtas stāvokli pirms Saules aptumsuma – paredz cilvēku masu bojāeju 12

Rīdziniekiem šī bija ceturtā uzvara pēc kārtas savā laukumā un piektā sešās pēdējās spēlēs ”Arēnā Rīga”. KHL Rietumu konferences turnīra tabulā rīdzinieki saglabāja priekšpēdējo – 13. vietu Pēc 29 spēlēm rīdziniekiem ir 32 punkti.

Vārtus mājiniekiem guva Māris Bičevskis, Roberts Bukarts un Linuss Videls. Rīgas ”Dinamo” guva desmito uzvaru 29 spēlēs.

Salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli pret Minskas ”Dinamo” izmaiņu sastāvā nebija. Mājinieki maču sāka aktīvi. Viņus uzmundrināja arī publika, jo uz spēli bija ieradušies 8790 skatītāji.

Pirmos vārtus rīdzinieki guva nepilnas četras minūtes pirms pirmā perioda beigām – Kaspars Saulietis no laukuma stūra piespēlēja Bičevskim. Divas minūtes un 11 sekundes vēlāk metienu pa Aleksandra Jerjomenko vārtiem izdarīja Aleksandrs Jerofejevs, kura atsisto ripu vārtos raidīja Bukarts.

Trešos vārtus mājinieki guva jau otrās trešdaļas desmitajā sekundē pēc Videla izgājiena, apspēlējot gan aizsargus, gan vārtsargu.

Viesiem izdevās vienus vārtus atgūt, pirms bija aizvadīta pamatlaika pirmā puse. Aleksandrs Osipovs pilnīgi netraucēti saņēma ripu no partneriem un ar precīzu metienu pārspēja Jakubu Sedlāčeku.

Gan otrā perioda atlikušajā laikā, gan trešajā maskavieši izmisīgi centās samazināt rezultāta starpību, taču tas viņiem neizdevās.

Rīgas ”Dinamo” uzvarēja Maskavas ”Dinamo” otro reizi šajā sezonā pēc panākuma 27. oktobrī viesos ar 4:3.

Līdz 1. decembrim rīdzinieki savā laukumā aizvadīs vēl sešas spēles pēc kārtas, no kurām nākamā būs 20.novembrī pret Bratislavas ”Slovan”.