Rīgas “Dinamo” neizteiksmīgā spēlē zaudē Minskā 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti KHL regulārā turnīra priekšpēdējā mačā svētdien Minskā ar 2:5 zaudēja turienes “Dinamo”. Tādējādi pārtrūka rīdzinieku piecu uzvaru sērija.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63

Rīgas “Dinamo” vārtus guva Džeimijs Džonsons un Gunārs Skvorcovs.

“Dinamo” sastāvā atkal nespēlēja Sandis Ozoliņš, tāpat malā palika Pols Šekura un Georgijs Pujacs, bet trešo maču šosezon aizvadīja Mārtiņš Porejs. Tāpat sastāvā atgriezās Džeimijs Džonsons, pirmās maiņas centra uzbrucēja postenī aizvietojot Māri Bičevski. Rīdzinieki spēli uzsāka aktīvi un tieši Džonsons septītajā minūtē pēc Marsela Hosas teicamas piespēles no savas aizsardzības zonas izgāja vienatnē pret Larsu Haugenu un atklāja rezultātu.

Jēkaba Rēdliha noraidījuma laikā Andrejs Stass elegantā stilā, atrodoties ar vārtiem pret muguru, panāca izlīdzinājumu. Interesants iznāca arī otrais minskiešu gols otrās trešdaļas vidū – Aleksandrs Materuhins pretinieku zonā bija viens, rīdzinieki – četri. Tomēr Rodrigo Laviņam neviens nepalīdzēja un ripa ielidoja Mikaēla Telkvista cietoksnī. Pēc trim minūtēm pretuzbrukumā Rihards Lintners guva mājiniekiem trešos vārtus – 1:3. Telkvists pēc brīža mazākumā kapitulēja vēlreiz, tomēr skaistliskā sastāva pārkāpuma dēļ vārti netika ieskaitīti. Šī nebija Mikas diena un trešajā trešdaļā viņa vietu vārtos ieņēma Sedlāčeks. Trešajā periodā vairākumā bijušos komandas biedrus pasveicināja Tomašs Surovjis. Gunārs Skvorcovs atjaunoja divu vārtu deficītu, radās iespēja mainīt vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un tukšos vārtos ielidoja arī piektā ripa – 2:5.

Pēdējā regulārā turnīra spēle Rīgas hokejistiem otrdien mājās pret Doņeckas “Donbass”