Sports
Hokejs

Rīgas “Dinamo” nepārdos Indraši uz Pekinu 16

foto – Edijs Pālens/LETA

Rīgas “Dinamo” rezultatīvākais uzbrucējs Miks Indrašis sezonu pabeigs Rīgā un nedosies uz Pekinas “Kunlun Red Star”, vēsta portāls sportcentrs.com. To portālam apstiprinājis gan Rīgas “Dinamo” ģenerālmenedžeris Ģirts Ankipāns, gan Pekinas kluba prezidents hokeja jautājums Raitis Pilsētnieks.

Pagājušajā nedēļā vairāki Krievijas portāli par iespējamo Indraša pāreju uz Pekinas klubu rakstīja par kā teju jau notikušu faktu.

“Mums tika izteikts piedāvājums, taču nespējām vienoties. Mēs pat neizskatījām šādu piedāvājumu,” sarunā ar sportacentrs.com īsi situāciju komentējis Ankipāns.

Tikmēr “Kunlun Red Star” kluba prezidents vīriešu hokeja jautājumos Raitis Pilsētnieks sarunā ar portālu Sportacentrs.com teic, ka puses jau bija panākušas mutisku vienošanos, taču pēdējā brīdī darījums nav noticis. “Pārrunas ar “Dinamo” klubu un spēlētāja aģentu notika visu pagājušo nedēļu. Ar aģentu vienojāmies par līgumu līdz šīs sezonas beigām, kā arī uz nākamo gadu. Ar “Dinamo” vienojāmies par kompensācijas apmēru, panācām mutisku vienošanos, “Dinamo” klubam šodien bija jāiesniedz pēdējie dokumenti, lai pāreja varētu notiktu. Mikam jau trešdien bija jādodas uz Ķīnu, bija uzsākta vīzas kārtošana, taču dokumentu vietā saņēmu zvanu no Ankipāna, ka “Dinamo” atsakās no šī darījuma. Skaidri nesapratu, vai par mazu bija mūsu piedāvātā kompensācija, vai kas cits,” savu redzējumu uz situāciju klāsta “Kunlun Red Star” pārstāvis. Konkrētus finansiālos nosacījumus Pilsētnieks atklāt nevēlas, taču, viņaprāt, piedāvājums bijis adekvāts. “Rīga par šo naudu noteikti varētu parakstīt kādu pietiekami labu spēlētāju,” uzskata Pilsētnieks.

Miks Indrašis ar 29 spēlēs sakrātiem 18 (10+8) punktiem ir Rīgas “Dinamo rezultatīvākais spēlētājs.

Saistītie raksti
LA.lv