Rīgas “Dinamo” nomētā pretiniekus, bet galotnē piedzīvo zaudējumu 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti ceturtdien KHL sezonas otrajā spēlē Novosibirskā, ielaižot vārtus pirmspēdējā minūtē, piekāpās “Sibirj” – 1:2.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Par “Sibirj” galveno treneri vasarā apstiprināts Pāvels Zubovs, kuram šī ir pirmā pieredze KHL šādā amatā, iepriekšējās divas sezonas viņš komandā bija Andreja Skabelkas asistents. Pēc divu gadu pārtraukuma Novosibirskā atgriezies latviešu fiziskās sagatavotības speciālists Eduards Rābe, bet trīs rezultatīvākos uzbrucējus starpsezonu periodā nocopēja Maskavas “CSKA”.

Pirmajā periodā rīdzinieku ceturtās maiņas uzbrucēji Gunārs Skvorcovs un Oskars Batņa sagādāja divus vairākumus, kuros partneri daudz kombinēja, tomēr ar visiem metieniem galā tika “Sibirj” vārtsargs Aleksandrs Salāks, jau pēc pārtraukuma apturot arī izcilā pozīcijā nokļuvušo Lukasu Lesio. Drīz pēc tam “Dinamo” lielajā mazākumā nokļuva iedzinējos, bet neilgi pirms otrā perioda izskaņas ieslidojot zonā un uzmetot aizsarga aizsegā, Denijs Kristo panāca izlīdzinājumu – 1:1.

Rīdzinieki demonstrēja acij tīkamu aktīvu hokeju, 40 minūšu laikā metienos liels pārsvars – 27 pret 9. Mača pēdējā nogrieznī mājinieki izlīdzināja cīņu un pašā galotnē spēja izraut ne pārāk pelnītus trīs punktus – ātri ieslidojot zonā metiens vārtu tālajā devītniekā padevās zviedram Aleksandram Bergstromam. Spēlē metienu attiecība 34 pret 15 par labu viesiem, tomēr otrais zaudējums.

Novosibirskā “Dinamo” sastāvā oficiālā spēlē debitēja aizsargs Viljams Vrens. Miķelim Rēdliham pirmajā spēlē Omskā ar ripu tika salauzts žoklis un viņš jau ārstējas mājās, bet partneri pirmo uzvaru sezonā mēģinās izcīnīt sestdien Astanā pret “Baris”.

REZULTĀTI. HOKEJS

KONTINENTĀLĀ HOKEJA LĪGA

Novosibirskas “Sibirj” – Rīgas “Dinamo” 2:1 (0:0, 1:1, 1:0), 24:07 Levickis (Ignatovičs, Saņņikovs, vair.+2) 1:0, 37:34 Kristo (Galjardi) 1:1, 58:51 Bergstroms (Koņkovs, Verešagins) 2:1.