Rīgas “Dinamo” otrajā pārbaudes spēlē zaudē “Sibirj” 0

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” savā otrajā pārbaudes spēlē pirms jaunās sezonas piektdien Tukumā ar rezultātu 1:2 (0:2, 1:0, 0:0) zaudēja Novosibirskas “Sibirj” vienībai.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?

Latvijas kluba labā vienīgos vārtus guva Roberts Bukarts.

Viesi vadībā izvirzījās jau spēles ceturtajā minūtē, kad precīzs bija zviedrs Patriks Herslijs, bet pēcāk “Dinamo” nespēja izmantot viena vīra pārsvaru laukumā. Labi vārtos darbojās Edgars Masaļskis, bet pēc izciestā Miķeļa Rēdliha noraidījuma “Sibirj” trešdaļas pēdējā minūtē guva otros vārtus, kad izcēlās Dmitrijs Kugriševs.

Cīņas turpinājumā “Dinamo” komanda tika pie vairākiem vairākumiem, bet otrās trešdaļas vidū neizmantotajām iespējām pievienoja arī Laura Dārziņa nesekmīgo soda metienu. Latvijas kluba rindās izcelties varēja arī Kaspars Saulietis un Miks Indrašis, bet trešdaļas beigu daļā, noraidītam esot Ērikam Ševčenko, “Sibirj” komanda raidīja ripu pa “Dinamo” vārtu stabu. Priekšpēdējā ceturtdaļas minūtē savu tomēr panāca Bukarts, vienus vārtus atgūstot.

Trešajā trešdaļās “Dinamo” hokejisti vēlreiz nespēja izmantot viena vīra pārsvaru laukumā, spiedienu uz “Sibirj” vārtiem ilgstoši nespējot pārvērst vēl vienā precīzā metienā. Masaļskim rīdzinieku vārtos darba bija ļoti maz. Cīņas pašās beigās “Dinamo” vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, taču savu nepanāca.

Pēcāk komandas aizvadīja pēcspēles metienu sēriju, kurā “Dinamo” uzvarēja ar 1:0. Vienīgo precīzo metienu veica Pjotrs Sčastļivijs.

Sestdien abas komandas atkārtoti spēkus samēros Piņķos.

Kā ziņots, pirmajā pārbaudes spēlē pirms nedēļas, cīnoties ar samērā jaunu sastāvu, rīdzinieki Liepājā ar rezultātu 0:3 zaudēja Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) komandai Ņeftekamskas “Toros”.