Sports
Hokejs

Rīgas “Dinamo” papildinājums – uzbrucējs Sarkanis0


Deivids Sarkanis ticis pie pilnvērtīga līguma ar Rīgas “Dinamo”.
Deivids Sarkanis ticis pie pilnvērtīga līguma ar Rīgas “Dinamo”.
Foto: Rīgas “Dinamo”

Rīgas “Dinamo” parakstījis viena gada līgumu ar 24 gadus veco uzbrucēju Deividu Sarkani, kurš šajā vienībā spēkus bija izmēģinājis arī iepriekš un atradās komandā ar pārbaudes laika līgumu, vēstīta komanda.

Sarkanis iepriekšējo sezonu noslēdza “Optibet” hokeja līgas vienībā “Mogo”, kas vēlāk arī triumfēja valsts čempionātā. Tieši Sarkanis bija viens no komandas atslēgas spēlētājiem cīņā par čempiontitulu.

Lai arī līguma nosacījumi netiek atklāti, neoficiālā informācija liecina, ka sadarbība starp abām pusēm panākta uz vienu gadu.

Sarkanis un vēl vairāki spēlētāji šajā vasarā pievienojās “Dinamo” komandai, kas jūlijā aizvadīja treniņnometni Liepājā, bet vēlāk arī devās uz pārbaudes turnīru Sočos. Spēlētājs pirms došanās uz Sočiem, aizvadīja vienu no divām pārbaudes spēlēm Liepājā, bet Krievijā notikušajā pārbaudes turnīrā viņš laukumā devās trijās spēlēs. Tāpat hokejists piedalījās arī ikgadējā pirmssezonas pārbaudes turnīrā “Latvijas Dzelzceļa kauss”.

2013.gadā, aizvadot veiksmīgu sezonu Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandā “Rīga”, Sarkanis tika uzaicināts uz “Dinamo”, kur trijās spēlēs izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli. Gadu vēlāk hokejists aizvadīja vēl divas spēles KHL čempionātā, tomēr sastāvā nespēja noturēties.

Saistītie raksti

2015./16.gada sezonā hokejists devās leģionāra gaitās, sezonu nospēlējot Francijas spēcīgākajā čempionātā, kur Šamonī-Morzinas “Pionniers” ,bet nākamo sezonu Sarkanis uzsākas Rīga “Prizma” rindās, bet neilgi pēc tam devās uz Alpu hokeja līgu, kurā pārstāvēja Kicbīles komandu. Hokejists 35 čempionāta spēlēs izcēlās ar 32 rezultativitātes punktiem (7+25). Šajā pašā sezonā spēlētājs devās uz Anglijas čempionāta komandu Notingemas “Panthers”.

Pēc 13 spēlēm “Panthers” rindās, hokejists turpmākās divas sezonas bija “Kurbads” hokejists. Tomēr pērn sezonas izskaņā viņš pievienojās sīvākajiem konkurentiem “Mogo”, vēlāk arī izcīnot čempiontitulu.

Sarkanis ne reizi nav pārstāvējis jauniešu vai pieaugušo izlasi pasaules čempionātos.

LA.lv