×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
12. decembris, 2017
Drukāt

Rīgas “Dinamo” paziņo “Winter Classic” spēles norises vietu un biļešu cenas (1)

foto: dinamoriga.eufoto: dinamoriga.eu

Hokeja klubs Rīgas “Dinamo” 20. janvārī paredzēto KHL spēli zem atklātas debess pret Minskas “Dinamo” veltīs Latvijas simtgadei. Īpašā cīņa notiks Rīgas domes Sporta kompleksa hokeja laukumā, Lielvārdes ielā 141.

Tur tiks uzbūvētas skatītāju tribīnes 8500 skatītājiem, kā arī izveidota spēles norisei nepieciešamā infrastruktūra. Biļetes maksās desmit eiro, bet pirmsskolas vecuma bērniem, skolēniem, studentiem un pensionāriem – vienu eiro. Sezonas abonementa īpašnieki maču varēs vērot bez maksas. Biļetes “Biļešu servisā” būs pieejamas no 15. decembra.

Spēle 20. janvārī, sestdienā, sāksies 13.00.

“Esam pārliecināti, ka ikviens pasākums vai darbs, kas veltīts Latvijai, vēl vairāk mums vairos kopības sajūtu,” teikts kluba paziņojumā.

Pirmā spēle KHL vēsturē zem klajas debess notika 2. decembrī Helsinkos un uz to sapulcējās vairāk nekā 17 tūkstoši skatītāju. NHL “Winter Classic” notiek jau ilgus gadus.

Vai plānojat apmeklēt Rīgas "Dinamo" spēli zem klajas debess?

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    Kā savas revolūcijas rītausmā būtu teicis biedrs Ļeņins- hyjņoi zaņimajeķes, tovarišči. Rīgas halle ir pustukša, bet Dinamo tērēs naudu it kā Latvijas simtajai jubilejai. Kā anekdotē- tikai tā vēl mums trūka! Somi dāvāja 50 miljonus bērniem, mēs esam nabadzīgāki, arī trūcīgu bērnu mums ir vairāk (proporcionāli), bet metīsim naudu miskastē un iztērēto atgūsim, pieliekot pie gāzes cenas! Tā notiek, ja haļava (darbā nepelnīta nauda) apsteidz prātu un morāli. Krievu jaunbagātnieki notriec naudu kūrortos, hammeros bārbijās, mūsu gāzes karaļi -bezjēdzīgā “klasikā”. Nepietiek prāta, lai lieko naudu izlietotu reālam, vajadzīgam mērķim.

Draugiem Facebook Twitter Google+