Rīgas “Dinamo” spēlētājs Linuss Videls (nr.55, sarkans) un Sanktpēterburgas “SKA” spēlētājs Andrejs Jermakovs (nr.76, balts) Kontinentālās hokeja līgas spēlē, kurā tiekas Rīgas “Dinamo” ar Sanktpēterburgas “SKA” komandu.
Foto – LETA

Rīgas “Dinamo” pēcspēles metienos piekāpjas SKA hokejistiem KHL mačā 0

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā Rīgas “Dinamo” ceturtdien “Arēnā Rīga” ar rezultātu 2:3 pēcspēles metienos piekāpās Sanktpēterburgas SKA komandai, liecina rīkotāju informācija.

Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi 57

Rīdzinieku labā vārtus guva Miķelis Rēdlihs un Lauris Dārziņš, kuru atzina par spēles labāko spēlētāju “Dinamo” komandas rindās.

Rietumu konferences turnīra tabulā “Dinamo” ar 60 punktiem 47 spēlēs ieņem 9.vietu, bet SKA sasniegusi 100 punktus 46 mačos un šobrīd ir otrā visā līgā.

Mača rezultātu atklāja Lauris Dārziņš, kurš otrā perioda ievadā pēc māņkustības apspēlēja pretinieku un meta precīzi vārtu augšējā stūrī. Septiņas minūtes vēlāk SKA panāca izlīdzinājumu, kad precīzs bija Jevgēņijs Dadonovs.

Trešā perioda sestajā minūtē viesi izvirzījās vadībā. SKA izspēlēja kombināciju līdz tukšiem vārtiem, kad uzbrukumu precīzi noslēdza Dadonovs, panākot 2:1 par labu Sanktpēterburgas komandai.

Miķelis Rēdlihs spēles galotnē lauzās uz vārtiem, izdarīja metienu, pēc kura uzbrucējs pats uztvēra atlēkušo ripu un ar atkārtotu mēģinājumu ieraidīja to vārtos, panākot neizšķirtu 69 sekundes pirms pamatlaika beigām.

Papildlaikā komandas vārtus neguva un mača uzvarētāju nācās noteikt pēcspēles metienu sērijā. Pēc vairāku neveiksmīgu metienu sērijas uzvaras vārtus SKA komandai guva Artemijs Panarins.

Nākamo spēli Rīgas “Dinamo” aizvadīs 18.janvārī izbraukumā pret galvenā trenera Pētera Skudras vadīto Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kas turnīra tabulā ir divus punktus priekšā rīdziniekiem.