Rīgas “Dinamo” pēcspēles metienos piekāpjas “Vitjaz” 0

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” ceturtdien aizraujošā mačā ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1) savā laukumā pēcspēles metienu sērijā piekāpās Podoļskas “Vitjaz” hokejistiem.

Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 228

Kaut spēle bija ļoti aizraujoša ar labām vārtu gūšanas iespējām, neviena no komandām 65 minūšu laikā vārtus neguva, rīdziniekiem aizvadot pirmo “sauso” spēli šosezon. Pēcspēles metienu sērijā Rīgas “Dinamo” piekāpās ar rezultātu 0:1.

Spēles sākumā pārsvars piederēja rīdziniekiem, kas piektajā minūtē arī ieguva pirmo vairākumu. Šajās divās minūtēs mājinieki neko ļoti bīstamu izveidot nespēja, bet brīdi vēlāk jau paši palika mazākumā, uz noraidīto soliņu dodoties Gunāram Skvorcovam. Pirmās trešdaļas otrajā pusē Rīgas “Dinamo” vēl divas reizes ieguva iespēju spēlēt vairākumā, tomēr atkal nevienu no radītajām iespējām neizmantoja. Līdz ar to pēc 20 spēlētām minūtēm rezultāts saglabājās 0:0.

Ļoti bīstamu momentu rīdzinieki izveidoja jau otrās trešdaļas pirmajā minūtē, kad pēc Laura Dārziņa metiena ripa sākotnēji atsitās pret vārtu stabiņu un pēc tam pa vārtu līniju aizslīdēja līdz otram stabiņam. Kopumā rīdzinieki šajā trešdaļā spēlēja daudz aktīvāk, bieži neļaujot pretiniekiem pat iesākt uzbrukumus. Kaut praktiski visu trešdaļu mājiniekiem piederēja pārsvars, rezultātu tā arī neizdevās atklāt un arī pēc 40 minūtēm abi vārtsargi vēl nebija pārspēti.

Arī izšķirošā trešdaļa sākās ar ļoti aktīvu hokeju abu komandu izpildījumā, “Dinamo” radot daudzus bīstamus momentus. Sešas minūtes pirms pamatlaika beigām pēc pārkāpuma pret Māri Bičevski rīdzinieki ieguva ceturto iespēju mačā sacensties vairākumā, bet to atkal neizmantoja, turklāt mirkli vēlāk Dārziņš vēlreiz raidīja ripu pret vārtu stabiņu. Neskatoties uz aktīvajiem centieniem, vārti tā arī netika gūti un rezultāts saglabājās neatklāts arī pēc pamatlaika.

Arī pamatlaikā abas komandas uzbruka ļoti aktīvi, bet rīdziniekiem bīstamākos momentus izveidoja aizsargi Kristaps Sotnieks un Mārtiņš Porejs. Tomēr arī šajā laikā neviens no vārtsargiem netika pārspēts, tāpēc uzvarētāju nācās noskaidrot pēcspēles metienu sērijā.

“Bullīšu” ievadā Dārziņš atkal trāpīja pa vārtu pārliktni, bet “Vitjaz” labā otrajā metienu sērijā izcēlās zviedrs Mario Kempe. Turpinājumā cits zviedrs Līnuss Videls un Miks Indrašis arī nebija precīzi, rīdziniekiem ciešot neveiksmi arī visā mačā.

Par labākajiem spēlētājiem mačā tika atzīti abu komandu vārtsargi Jakubs Sedlāčeks un Harri Seteri.

Šajā mačā rīdziniekiem traumu dēļ nepalīdzēja Milans Jurčina un Andris Džeriņš, bet Lauris Dārziņš, neskatoties uz ripas trāpīšanu pa seju iepriekšējā cīņā, spēlēja.

Mājas spēļu sēriju Latvijas komanda noslēgs sestdien, kad pārbaudīs spēkus pret Vladivostokas “Admiral”.

Jau vēstīts, ka otrdien pirmajā šīs mājas spēļu sērijas mačā Rīgas “Dinamo” ar 4:2 uzvarēja Mitišču “Atlant” komandu, kur par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs.

Kā zināms, jauno sezonu “Dinamo” sāka ar trim spēlēm savā laukumā, izcīnot vienu uzvaru pār Minskas “Dinamo”, bet piekāpjoties latviešu uzbrucēja Jāņa Sprukta pārstāvētajai Jaroslavļas “Lokomotiv” un līgas debitantei “Soči”.

Vēlāk komanda sezonas pirmajā izbraukuma spēļu sērijā vispirms pieveica Ņižņekamskas “Ņeftehimik”, taču pēc tam cieta trīs zaudējumus pēc kārtas, papildlaikā atzīstot Toljati “Lada” pārākumu, kas piedzīvo savu atgriešanos līgā, bet pēc tam “bullīšos” atzina arī Čeļabinskas “Traktor” pārspēku. Izbraukuma tūre tika noslēgta ar neveiksmi pamatlaikā pret Hantimansijskas “Jugra”.

“Vitjaz” vienība šosezon astoņās spēlēs tika pie ceturtās uzvaras.

Ar 12 punktiem deviņās spēlēs “Dinamo” atkritusi uz Rietumu konferences kopvērtējuma astoto vietu, turklāt to apsteigusi “Vitjaz” komanda, kurai ir tieši tikpat punkti.