“Rīgas Dinamo” pirmajā spēlē mājās “sablenderē” sibīriešus 4

“Rīgas Dinamo” pirmajā sezonas mājas spēlē ar 3:0 uzvarēja Novosibirskas “Sibirj” vienību.

“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115

Mājiniekiem vārtus pirmajā trešdaļā guva Lauris Dārziņš un Miķelis Rēdlihs.

“Dinamo” komandai pirmajā periodā piederēja liels pārsvars, rezultātu atklājot piektajā minūtē, kad divatā pret “Sibirj” vārtsargu Deniju Teiloru izslidoja Līnuss Videls un Dārziņš. Zviedru uzbrucējs nepaskopojās ar piespēli, ļaujot Dārziņam ripu raidīt tukšā pretinieku vārtu stūrī.

Turpinājumā rīdzinieki palika mazākumā, to izturot, bet pēc tam divas reizes noteikumus pārkāpa viesi, uz 15 sekundēm paliekot arī trijatā. Lielo vairākumu mājinieki gan neizmantoja, bet 20 sekundes pēc “Sibirj” ceturtā laukuma spēlētāja nākšanas laukumā pārsvaru dubultoja Rēdlihs, kuram asistēja Metjū Majone un Videls.

Pēc otrajiem zaudētajiem vārtiem “Sibirj” veica vārtsargu maiņu, Teilora vietā laukumnā sūtot Alekseju Krasikovu, kurš drīz vien tika sodīts ar divām soda minūtēm, taču vēl vienu vairākumu rīdzinieki neizmantoja.

Tikmēr otrajā periodā laukumā bija līdzīga spēle, kurā abas komandas bieži spēlēja mazākumā. Jau otrā perioda pirmajā minūtē uz sodīto soliņu devās rīdzinieku leģionārs Brendons Makmilens, turpinājumā mājiniekiem divas reizes esot arī vairākumā. Savukārt šīs trešdaļas otrajā pusē pēc Kevina Klārka un Marka Entonija Zaneti noraidījumiem, “Dinamo” teju četras minūtes bija mazākumā, bet godam šo brīdi izturēja.

Otrajā trešdaļā jau vairāk uzbruka viesi, kuri pa Kristera Gudļevska sargātajiem vārtiem izdarīja deviņus metienus, kamēr rīdzinieki pa Krasikova sargāto cietoksni meta sešas reizes.

Trešajā periodā rīdzinieki guva trešos vārtus, bet “Sibirj” komanda izpelnījās noraidījumu un tā arī neguva mierinājuma vārtus.