Rīgas “Dinamo” Podoļskā piedzīvo trešo zaudējumu pēc kārtas 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti svētdien Podoļskā ar 2:4 piekāpās “Vitjazj” un no četru maču izbraukuma atgriežas ar trim iegūtiem punktiem no 12 iespējamiem.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

“Dinamo” labā vārtus guva Oskars Cibuļskis un Lauris Dārziņš, bet Jakubs Sedlāčeks atvairīja 24 no 27 pretinieku metieniem. Pēdējā ripa pēc Romāna Horaka metiena ielidoja tukšos rīdzinieku vārtos. Horaks šajā cīņā izcēlās divas reizes, bet vienus vārtus guva Antons Koroļovs un Vjačeslavs Soloduhins.

Rīdzinieku galvenais treneris Artis Ābols vakar Podoļskā pieturējās pie sava pēdējā laika modes kliedziena (ja zaudējums, jāmaina vārtsargs) un pēc viena mača pārtraukuma laukumā sūtīja Jakubu Sedlāčeku. Divas izmaiņas bija arī ceturtajā virknējumā – pēc piecu maču izlaišanas spēlēja Kaspars Saulietis un Roberts Bukarts , bet Mārtiņš Cipulis un Gunārs Skvorcovs sēdēja malā.

“Dinamo” un “Vitjazj” pirmajā sezonas savstarpējā spēlē septembrī Rīgā vārti netika gūti ne pamatlaikā, ne papildus piecās minūtēs. Turpretim šoreiz abas komandas azartiski uzbruka un jau pirmajās 20 minūtēs tika gūti četri vārti. Rīdzinieki pirmie izvirzījās vadībā, kad vairākumā vārtu priekšā laiski ieslidoja un precīzi meta Oskars Cibuļskis. Tomēr nākamos trīs vārtus nepilnu četru minūšu laikā guva mājinieki – vispirms uzreiz pēc vairākuma izcēlās Antons Koroļovs, pēc tam viena spēlētāja pārsvaru ar metienu devītniekā realizēja Romans Horaks, bet pēc tam pretuzbrukumā ar atkārtotu raidījumu precīzs bija Vjačeslavs Soloduhins.

Ieguvuši komfortablu pārsvaru, “Vitjazj” akcentu lika uz savu vārtu drošību. Rīdzinieki daudz uzbruka, tomēr bīstamu momentu bija maz. Droši mājinieku vārtos darbojās Hari Sateri, kurš bija galvenais varonis arī Podoļskas komandas uzvarā pēcspēles metienos Rīgā. Lauris Dārziņš pirmspēdējā minūtē atgrieza cerību un viņam bija vēl viena teicama iespēja gūt vārtus, tomēr 24 gadus vecais somu vārtsargs šajā divcīņā bija pārāks. Ceturtos ripu “Vitjazj” uzbrucējs Horaks iemeta tukšos vārtos.

Rīgas “Dinamo” Rietumu konferencē ar 25 spēlēs iegūtiem 26 punktiem atrodas pirmspēdējā, 13. vietā un nākamo spēli aizvadīs piektdien Novosibirskā pret “Sibirj”.