Rīgas “Dinamo” revanšējas Minskai un uzvar pēdējā pārbaudes spēlē (plus video) 0

Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” ceturtdien tradicionālā pirmssezonas pārbaudes turnīra Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienībām “Latvijas Dzelzceļa” kausa mačā par trešo vietu ar 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) uzvarēja Baltkrievijas klubu Minskas “Dinamo”.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

Latvijas komandas labā pa vārtiem šajā mačā guva Koltons Gilīss, Ralfs Freibergs, Džastins Šags un Vitālijs Pavlovs.

Šī dueļa rezultātu astotajā minūtē atklāja kādreizējais Rīgas “Dinamo” hokejists Mets Elisons, kurš jau vairākas sezonas pārstāv Minskas “Dinamo”, bet pirmā perioda ievadā Gilīss panāca izlīdzinājumu. Savukārt otrās trešdaļas sākumā pēc Freiberga un Šaga precīzajiem metieniem rīdzinieki jau izvirzījās vadībā ar 3:1, taču 32.minūtē vienus vārtus atguva Sergejs Kosticins.

Lai arī Minskas “Dinamo” centās atspēlēties, Baltkrievijas komandai tas neizdevās, turklāt priekšpēdējā minūtē Pavlovs ripu raidīja jau tukšā pretinieku “būrī”.

Par labāko hokejistu Rīgas “Dinamo” sastāvā šajā mačā tika nosaukts Freibergs.

Jau iepriekš vēstīts, ka par šī turnīra čempioniem jau trešo gadu pēc kārtas ceturtdien kļuva Kazaņas “Ak Bars”, kas finālā 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Jaroslavļas “Lokomotiv”.

Šī turnīra pirmajā mačā Rīgas “Dinamo” svētdien ar 1:3 piekāpās Minskas “Dinamo”, otrajā mačā ar 2:4 zaudēja “Ak Bars”, bet trešajā spēlē ar 2:1 pēcspēles metienu sērijā pārspēja “Lokomotiv”.

Tikmēr Minskas vienība turnīru atklāja ar uzvaru 3:1 pār rīdziniekiem, pēc tam ar 3:6 piekāpās “Lokomotiv”, bet trešdien ar 3:5 zaudēja arī “Ak Bars”.