Rīgas “Dinamo” “sausajā” pieveic KHL vicečempionus “Traktor” 0

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas “Dinamo” pēdējā regulārā čempionāta spēlē pirms Ziemassvētkiem piektdien ar rezultātu 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) savā laukumā pieveica pagājušās sezonas sacensību finālisti Čeļabinskas “Traktor”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 88
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Vārtus Rīgas “Dinamo” labā guva Kails Vilsons un Krišjānis Rēdlihs, bet vārtos nepārspēts palika Mīkaels Telkvists.

Spēles pirmajās minūtēs Rīgas “Dinamo” uzņēmās iniciatīvu, tomēr pēc Marcela Hosas ceturtajā minūtē nopelnītā noraidījuma cīņas gaita izlīdzinājās. Kopumā pirmajā trešdaļā abām komandām bija ļoti labas vārtu gūšanas iespējas, bet neviena no tām netika izmantota.

Otro trešdaļu Rīgas “Dinamo” iesāka ļoti veiksmīgi, un jau 41.sekundē Vilsons atklāja rezultātu, kad nospēlēja ļoti atjautīgi – uzbrucējs ieguva ripu aiz vārtiem un raidīja ripu pret “Traktor” vārtsarga Maikla Gārneta slidu, no kurienes tā ieslīdēja aiz vārtu līnijas. Pēc vārtu guvuma arī turpinājumā Rīgas “Dinamo” spēlēja daudz aktīvāk, bet citu precīzu metienu pirmo 40 minūšu laikā vairs nebija.

Izšķirošajā trešdaļā “Traktor” cīnījās trijās maiņās, bet Rīgas “Dinamo” spēlēja ar četriem virknējumiem. Tomēr otrajā trešdaļas daļā mājiniekiem bija arvien izteiktāks pārsvars un tas arī vainagojās ar rezultātu – septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām pēc Krišjāņa Rēdliha metiena no zilās līnijas ripa no “Traktor” spēlētāja rikošetā ielidoja vārtu augšējā stūrī. Pēdējās minūtēs Čeļabinskas klubs vairs nespēja iesaistīties cīņā par uzvaru.

Par labāko spēlētāju Rīgas “Dinamo” komandā tika atzīts Miks Indrašis, bet Telkvists atvairīja 27 pretinieku metienus.

Šī bija Telkvista trešā “sausā” spēle šosezon, bet pirmā Rīgā kopš 2010.gada oktobra.

Salīdzinājumā ar iepriekšējo maču Rīgas “Dinamo” sastāvā bija notikušas divas izmaiņas – Māra Bičevska vietā spēlēja Mārtiņš Cipulis, bet vārtus sargāja Mīkaels Telkvists.

Kopumā “Dinamo” decembrī visas septiņas paredzētās spēles aizvadīs savā laukumā. Pirmajā mačā rīdzinieki piekāpās Mitišču klubam “Atlant” ar rezultātu 1:2, bet pēc tam atgriezās uz uzvaru takas, ar 4:1 pārspējot Jaroslavļas “Lokomotiv”, ko pārstāv latviešu uzbrucēji Miķelis Rēdlihs un šobrīd savainotais Jānis Sprukts. Turpinājumā Latvijas komanda gan neizmantoja labu iespēju tikt pie vēl vienas uzvaras, kad ar 1:2 piekāpās vienai no vājākajām Rietumu konferences komandām Čerepovecas “Severstaļ”.

Savukārt aizvadītās nedēļas svētdienā Latvijas vienība nervus kutinošā mačā ar 6:4 pieveica vienu no šīs sezonas labākajām komandām Sanktpēterburgas SKA.

Pēc šī mača Rīgas “Dinamo” spēles gaidāmas vien pēc Ziemassvētkiem, bet janvārī komanda sāks ļoti saspringtu spēļu maratonu pirms Soču olimpiskajām spēlēm.