“Rīgas Dinamo” trešajā trešdaļā izrauj pārliecinošu uzvaru pret “Vitjaz” 0

Otro uzvaru divās pārbaudes spēlēs izcīnīja Rīgas “Dinamo”, kas Valmierā turpina gatavoties jaunajai Kontinentālās hokeja līgas sezonai un ar rezultātu 6:2 pārspēja Podoļskas “Vityaz”, ziņo sportacentrs.com.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

Pa vārtiem rīdzinieku labā guva Fēlikss Šics, Miks Indrašis, Lauris Dārziņš, Stīvens Seigo, Gints Meija un Miķelis Rēdlihs.

Salīdzinājumā ar pirmo spēli pret Arta Ābola trenēto Toljati “Lada” (3:1) rīdzinieku sastāvā bija izmaiņas – vārtos debitēja zviedru vārtu vīrs Jūakims Ēriksons un pirmo maču aizvadīja arī Ville Leino, kuram tika atvēlēta vieta pirmajā virknējumā blakus Laurim Dārziņam un Timam Sestito. Savukārt ceturtajā aizsargu pārī kopā ar Aleksandru Jerofejevu spēlēja Ēriks Ševčenko, nevis Renārs Dimiters, kurš komandu jau pametis.

Rīgas “Dinamo” izdevās lielisks spēles sākums, atklājot rezultātu jau otrajā minūtē, kad mājiniekiem izdevās laba pāreja uzbrukumā un Stīvens Seigo teicami vārtu priekšā atrada Fēliksu Šicu (1:0). Drīzumā “Dinamo” ieguva arī pirmo vairākumu un Lauris Dārziņš trāpīja pa vārtu stabu, bet 15. minūtē viesi panāca izlīdzinājumu. Ļoti labi nospēlēja Ņikita Šackis, kurš no laukuma stūra izlauzās līdz vārtu priekšai un, aizsargiem darbojoties pārāk pasīvi, viegli iemeta tālajā augšējā stūrī.

Otrajā periodā laukumā saimniekoja “Vityaz, netrūka cīņu un asas spēles, kas pārvērtās virknē noraidījumu. Ļoti daudz darba vārtos bija Ēriksonam, kurš lielākoties tika galā perfekti, vienreiz piepalīdzot arī vārtu pārliktnim. 35. minūtē tomēr kapitulēja arī zviedrs. “Vityaz” pēc Armanda Bērziņa un Stīvena Seigo noraidījumiem palika mazākumā, un viesi, kad Bērziņš jau bija pametis noraidīto soliņu, taču vēl nebija paguvis iesaistīties cīņā, izspēlēja līdz brīvam metienam no kreisā iemetienu apļa – Olli Palola trāpīja perfekti (1:2).

Rīgas “Dinamo” spēja lauzt cīņas gaitu un trešās trešdaļas sākumā realizēt pat trīs vairākumus. Vispirms 43. minūtē Miķelis Rēdlihs labi pamanīja Miku Indraši, piespēlējot viņam uz labo iemetienu apli, un Indrašis uzreiz ar pirmo pieskārienu ripai trieca to vārtos (2:2). Pēc aptuveni trim minūtēm Lauris Dārziņš ar spēcīgu metienu no iemetiena apļa trāpīja tālajā vārtu stūrī (3:2), bet vēl vēlāk Seigo ar stipru metienu realizēja arī vairākumu piecatā pret trim (4:2). Uzreiz pēc tam viesi pieprasīja pusminūtes pārtraukumu, taču tas gan neapslāpēja vārtu birumu. 57. minūtē Gints Meija pretuzbrukumā trāpīja tālajā stūrī (5:2), bet pusotru minūti līdz pamatlaika beigām pēc elegantas Indraša piespēles ne mazāk eleganti vārtsargu apspēlēja Miķelis Rēdlihs (6:2).

Pēcspēles metienu sērijā pārāki gan izrādījās viesi (1:2). “Dinamo” labā vienīgos vārtus otrajā sērijā guva Leino, bet Indraša un Kaspara Saulieša mēģinājumi nebija sekmīgi.