Rīgas “Dinamo” turnīru Ufā noslēdz ar zaudējumu “SKA” 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti svētdien Baškortostānas Republikas kausā Ufā ar 1:3 zaudēja Sanktpēterburgas “SKA”.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas

Tādējādi četrās spēlēs Ufā rīdzinieki izcīnīja divas uzvaras, bet vieta turnīra noslēgumā noskaidrosies rīt, kad pārējās komandas aizvadīs pēdējās spēles.

“Dinamo” pirmie izvirzījās vadībā, kad pirmā perioda beigu daļā pēterburgiešu uzbrucējs Antons Burdasovs savā soda laukumā nevērīgi atspēlēja partnerim un ripa ieslīdēja vārtos. Šķiet, tas ir otrais šāda veida gols “Dinamo” vēsturē. 2010. gadā Habarovskā mājinieki no uzbrukuma zonas iemeta savos vārtos un ripa tika pierakstīta Edgaram Masaļskim.

Tūdaļ pat “SKA” eleganti izspēlēja vairākumu un izlīdzināja rezultātu, bet otrajā periodā vēl divas reizes skaisti pārspēja Jakubu Sedlāčeku. Rīdziniekiem otrajā periodā bija daudz iespēju spēlēt vairākumā, tostarp 5:3, tomēr vārtus gūt nekādi neizdevās. Trešajā periodā rezultāts vairs nemainījās.

Tradicionālajā pēcspēles metienu sērijā ar 2:0 pārāki bija “SKA” spēlētāji. Rīdziniekiem savas iespējas neizmantoja Juris Upītis, Gunārs Skvorcovs un Miķelis Rēdlihs.

Rīgas “Dinamo” turpinās treniņus Piņķos, bet nākamnedēļ noslēgs sagatavošanos KHL sezonai ar “Latvijas Dzelzceļa kausu” “Arēnā Rīga”.