foto – Ieva Leiniša/LETA

Rīgas “Dinamo” uzvar “Davos” un triumfē pārbaudes turnīrā 1

Rīgas “Dinamo” sestdien pārbaudes turnīra noslēdzošajā mačā ar rezultātu 2:0 (2:0, 0:0, 0:0) pārspēja Šveices vienību “Davos”.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Līdz ar to rīdzinieki izcīnīja uzvaru Davosas pilsētā notikušajās sacensībās.

Abi vārti sestdienas mačā tika iemesti pirmajās sešās minūtēs, kad vispirms izcēlās Emīls Ģēģeris, kurš realizēja Frenka Razgala piespēli no aizvārtes, bet vēlāk izcēlās arī Gunārs Skvorcovs.

Rīdzinieki ar 3:0 pārspēja citu KHL komandu Magņitogorskas “Metallurg”, kā arī ar 1:2 pēcspēles metienu sērijā piekāpās Čehijas augstākās līgas komandai Tršinecas “Ocelārži”.

KHL čempionātā iestājies teju mēnesi ilgs pārtraukums, kas saistīts ar Phjončhanas olimpiskajām spēlēm.

Rīgas “Dinamo” komandai šajā sezonā būs atlikušas vairs tikai divas spēles – 27.februārī viesos pret Minskas “Dinamo” un 1.martā pret Helsinku “Jokerit”.

Rīgas “Dinamo” jau labu laiku ir zaudējusi izredzes iekļūt Gagarina kausa izcīņā, turklāt komanda pašlaik ir pēdējā vietā visā līgā.