foto – LETA

Rīgas “Dinamo” zaudē arī trešajā pārbaudes spēlē 1

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” sestdien Baltkrievijā notiekošā pārbaudes turnīra noslēdzošajā spēlē ar 0:4 (0:0, 0:3, 0:1) piekāpās mājiniecei Minskas “Dinamo”.
Līdz ar to Rīgas “Dinamo” komanda piedzīvoja zaudējumus visās trijās šī turnīra spēlēs, to noslēdzot pēdējā – sestajā – vietā.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 15
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Atšķirībā no pirmajām divām pārbaudes turnīra spēlēm Rīgas “Dinamo” vārtos šoreiz stājās Jānis Kalniņš, tādējādi nomainot Džastinu Pītersu. Tiesa, tas gan neglāba rīdziniekus no pārliecinošas neveiksmes. Pirmajā trešdaļā rezultāts palika neatklāts, bet otrajā periodā izcēlās Jegors Šarangovičs, Daņila Karabans, Jevgēņijs Ļisovecs, kuri tādējādi izvirzīja mājiniekus vadībā ar 3:0. Arī rīdziniekiem otrajā trešdaļā bija pāris labas izredzes izcelties, tomēr tās palika neizmantotas.

Lai arī noslēdzošajās 20 minūtēs rīdzinieki mēģināja atspēlēties, tas neizdevās, turklāt 58.minūtē Dmitrijs Abrožeičiks raidīja jau ceturto ripu Kalniņa sargātajos vārtos, uzstādot cīņas galarezultātu.
Pēc mača sekoja arī pēcspēles metienu sērija, kurā ar 2:0 uzvarēja Rīgas “Dinamo”. Pa vārtiem guva Edgars Kulda un Emīls Ģēģeris.

“Džeki ļoti cīnījās, bet šodien mums nekas nesanāca. Nezinu, varbūt kaut kāds neliels nogurums pēc vakardienas mača. Jā, ir nepierasti spēlēt no rīta, bet tas noteikti nebija iemesls šādam rezultātam. Reizēm tādas dienas gadās. Centāmies, bet ripa vārtos negāja,” Rīgas klubs citē uzbrucēja Ņikitas Jevpalova teikto. “Lai arī šodien mums vārtus gūt neizdevās, spēlēt vienā maiņā ar Nikolaju Jeļisejevu un Miķeli Rēdlihu man ļoti patīk. Mēs labi saprotamies.”

“Vēl, protams, ir jāaprod, bet kopumā viss ir labi. Komanda mums ir ļoti forša un draudzīga. Veterāni vai jaunais – nav dalīšanas. Atmosfēra mums ir lieliska un tā, manuprāt, ir ļoti laba zīme un liels pluss komandai. Viens par otru cīnāmies,” pauda Jevpalovs, kurš iepriekšējās piecas sezonas pavadīja Ziemeļamerikā.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Sanda Ozoliņa debijā galvenā trenera amatā “Dinamo” trešdien ar 1:3 piekāpās Jaroslavļas “Lokomotiv”, kur par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs, bet pēc tam pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 zaudēja Hantimansijskas “Jugra”.

Līdz ar to Rīgas klubs savā apakšgrupā ieņēma trešo vietu.

Savukārt Minskas “Dinamo” vispirms ar 3:6 zaudēja latviešu uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētajai Maskavas “Dinamo”, bet pēc tam ar 2:5 atzina Minskas “Junostj” pārākumu.
Sestdien finālā par uzvaru turnīrā cīnīsies Maskavas “Dinamo” un “Lokomotiv”, par trešo vietu spēkosies “Jugra” un “Junostj”.