Rīgas “Dinamo” zaudē Hantimansijskas “Jugra” hokejistiem 0

Rīgas “Dinamo” gada pēdējā spēlē savu līdzjutēju priekšā pirmdien, 24.decembrī, ar 1:3 zaudēja Hantimansijskas “Jugra” vienībai, kam vārtus sargāja Edgars Masaļskis.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins

Mājiniekiem vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē “Arēnā Rīga” guva Aleksandrs Žirū, kurš pirmajās minūtēs izvirzīja “Dinamo” vadībā, taču tas arī bija vienīgais laukuma saimnieku panākums. Par labākajiem spēlē atzina abu komandu vārtsargus – Mikaelu Telkvistu “Dinamo” sastāvā un Masaļski – viesiem.

Cīņas sākumā ieguvuši skaitlisko pārsvaru, “Dinamo” izspēlēja ripu līdz brīvam metienam no tuvas distances, un Žirū precīzi trāpīja zem Edgara Masaļska sargātu vārtu pārliktņa. Dažas sekundes pirms vārtu guvuma laukumā atgriezās noraidītais viesu spēlētājs Dmitrijs Altarjovs. Pirmās trešdaļas vidū “Jugra” panāca izlīdzinājumu, kad Igors Skorohodovs izmantoja iespēju no dažu metru attāluma spēcīgi mest pa Telkvista vārtiem.

Pēc vairākiem enerģiskiem pašu uzbrukumiem otrās trešdaļas sākumā “Dinamo” nonāca zaudētājos, kad ar Telkvista atsisto ripu vārtu priekšā netraucēti izrīkojās Konstantīns Glazačevs. Aktīvāk “Dinamo” nospēlēja perioda beigās, tomēr uzbrukumi lielākoties izdzisa bez metieniem pa vārtiem, un komandai sadarbība nesekmējās arī skaitliskā vairākuma izspēlē.

Viesiem pacietīgi spēlējot no aizsardzības, Masaļskim darba pēdējā trešdaļā bija vairāk nekā Telkvistam, tomēr rīdzinieku spiediens nebija pietiekams, lai “Jugra” vārtsargs kapitulētu vēl kādu reizi. Iespēju labam metienam vārtu guvumā neizdevās pārvērst “Dinamo” uzbrucējam Andrim Džeriņam, savukārt “Jugra” izgājienu vienam pret vienu neizmantoja Vitālijs Sitņikovs.

Cīņas izskaņā aizstājot Telkvistu ar sesto laukuma spēlētāju, “Dinamo” tukšos vārtos ielaida trešo ripu, ko no laukuma vidus raidīja Antons Buts.

Cīņu “Dinamo” aizvadīja bez kapteiņa Mārtiņa Karsuma, kurš bija diskvalificēts par iepriekšējā spēlē pret Omskas apgabala “Avangard” izdarīto pārkāpumu. Spēles protokolā kā “Dinamo” kapteinis bija norādīts Aleksandrs Ņiživijs, bet laukumā ar kapteiņa uzšuvi bija Krišjānis Rēdlihs.

Drīzo Ziemassvētku gaidās līdzjutēji pēc otrās trešdaļas sameta ledus laukumā daudz rotaļlietu, kas ar “Dinamo” starpniecību iepriecinās Mobilā aprūpes centra mazos pacientus.

Rīgas “Dinamo” neizmantoja iespēju pakāpties uz 11.vietu turnīra tabulā un pietuvoties Rietumu konferences labāko komandu astoņniekam, kas rezulārās sezonas beigās iekļūs izslēgšanas turnīrā. Gada izskaņā “Dinamo” vēl aizvadīs divas spēles izbraukumā, ceturtdien un sestdien tiekoties attiecīgi ar Čerepovecas “Severstaļ” un Čehovas “Vitjaz”.