dinamoriga.eu

Rīgas “Dinamo” zaudē “Salavat Julajev” un neiekļūst Prāgas turnīra finālā 0

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas “Dinamo” pārbaudes turnīra Prāgā trešajā spēlē šodien zaudēja Krievijas komandai Ufas “Salavat Julajev”, nekvalificējoties sacensību finālam.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

“Dinamo” piedzīvoja zaudējumu ar 0:1 (0:0, 0:0, 0:1).

Pirmajā periodā laba iespēja atklāt rezultātu bija Rodrigo Laviņam, taču “Salavat Julajev” vārtsargam Aleksejam Volkovam ripu izdevās atsist. Komandām cīnoties līdzīgi, bez vārtu guvumiem aizritēja arī viss otrais periods. Kaut gan rīdziniekiem vēlreiz bija iespēja atklāt rezultātu, arī Gintam Meijam neizdevās pārspēt Volkovu. Trešajā periodā “Dinamo” pārņēma iniciatīvu, izveidojot vairākus bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem gan ar Mika Indraša, gan Marsela Hosas gādību, taču mača iznākumu izšķīra “Salavat Julajev” uzbrucēja Denisa Hlistova meistarība četras minūtes pirms spēles beigu signāla un rīdzinieki piedzīvoja zaudējumu.

Kā ziņots, pirmajā mačā pirmdien Rīgas “Dinamo” ar rezultātu 3:2 pagarinājumā pieveica Kazaņas “Ak Bars” komandu, bet “Salavat Julajev” ar 0:1 piekāpās vietējiem Prāgas “Lev” hokejistiem.

Savukārt otrajā kārtā rīdzinieki ar 3:4 pēcspēles metienu sērijā piekāpās “Lev” komandai, bet abu Krievijas klubu cīņā “Salavat Julajev” ar 1:6 kapitulēja “Ak Bars” hokejistiem.

Līdz ar to “Dinamo” un “Salavat Julajev” pēc trīs kārtām ir pa trim punktiem un šīs komandas piektdien cīnīsies par turnīra trešo vietu, savukārt finālā tiksies “Ak Bars” un “Lev”, kurām jau pēc divām kārtām ir attiecīgi četri un pieci punkti. Šodien “Ak Bars” un “Lev” vēl aizvadīs neko neizšķirošu trešās kārtas maču.