Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
9. jūnijs, 2015
Drukāt

Rīgas dome aizņemsies četrus miljonus eiro izglītības iestāžu labiekārtošanai (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Rīgas dome otrdien apstiprināja aizdevuma ņemšanu kopumā 4 083 000 eiro apmērā izglītības iestāžu renovācijas un labiekārtošanas darbiem. Opozīcija aizņēmumu ņemšanu neatbalstīja.

3 413 000 eiro nepieciešami teritoriju infrastruktūras attīstības un labiekārtošanas darbiem, kas ietver rotaļlaukumu, sporta aktīvo teritoriju, celiņu un žogu izbūvi 29 Rīgas izglītības iestādēs, tostarp 21 bērnudārzā. Šī aizņēmuma atmaksas termiņš noteikts 15 gadi ar atlikto maksājumu – trīs gadi.

Savukārt 670 000 eiro nepieciešami ēkas Katrīnes dambī 5A renovācijai pirmsskolas izglītības iestādes iekārtošanai. Šī aizņēmuma atmaksas termiņš noteikts pieci gadi, atliktais maksājums – viens gads.

Aizdevums tiks ņemts no Valsts kases vai cita aizdevēja ar izdevīgākiem nosacījumiem.

Atbilstoši noslēgtajiem iepirkumiem par 220 000 eiro palielināsies arī iepriekš domē apstiprinātie aizņēmumi Rīgas 32.vidusskolas telpas Viļānu ielā 13 renovācijai un atsevišķu izglītības iestāžu logu un fasāžu renovācijai. Kopējais aizņēmums pašvaldības izglītības iestāžu renovācijai un labiekārtošanai nepārsniegs iepriekš minētos 12 miljonus eiro, norāda domes Finanšu departamenta direktore Ilga Tiknuse.

Iepriekš jau ziņoja, ka Rīgas pašvaldība šogad plāno investēt izglītības iestāžu labiekārtošanā, izmantojot aizņēmumu kopumā ap 12 miljonu eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Saskaniešu kontrolētā Atbildēt

    Rīgas dome noplenderējusi naudu un tagad taisa parādus kuri kłūs lielāki un lielāki un kur ńems naudu lai par to visu maksāt?

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+