Mobilā versija
+2.2°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
28. jūlijs, 2015
Drukāt

Rīgas dome apstiprina jaunu Pieminekļu padomes sastāvu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas dome šodien apstiprināja jaunu sastāvu Pieminekļu padomei.

Padomē darbosies 17 locekļi – dažādu jomu eksperti, kā arī pārstāvji no domes frakcijām un pašvaldības institūcijām.

Padomē ievēlēti domes deputāti Ausma Cimdiņa (GKR), Jurģis Klotiņš (VL-TB/LNNK), Sarmīte Ēlerte (V) un Vadims Faļkovs (SC).

Tāpat padomē darbosies Rīgas pilsētas būvvaldes Arhitektūras pārvaldes Rīgas pilsētas kultūras pieminekļu aizsardzības nodaļas vadītāja vietniece Agrita Maderniece, Pilsētas attīstības departamenta direktora vietniece pilsētvides attīstības jautājumos Ilze Purmale, Rīgas pieminekļu aģentūras Sabiedrisko pieminekļu nodaļas vadītāja Mārīte Šenberga, Rīgas Tehniskās universitātes lektors Andrejs Broks, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Lauku inženieru fakultātes dekāne Daiga Zigmunde un Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas tēlniecības apakšnozares profesors Gļebs Panteļejevs.

Padomē ievēlēti arī Latvijas Mākslas akadēmijas lektore zinātniece Inese Baranovska, Rīgas Tehniskās universitātes profesors Jānis Krastiņš, Latvijas Zinātņu akadēmijas Senāta priekšsēdētājs Jānis Stradiņš, Rīgas Stradiņa universitātes maģistra studiju programmas “Sociālā antropoloģija” vadītājs Klāvs Sedlenieks, Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Ojārs Spārītis un Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātes docents Mārtiņš Mintaurs.

Pieminekļu padomes sekretāre būs Pilsētas attīstības departamenta pārstāve Ilona Šmite.
Padomes priekšsēdētāju ievēlēs izveidotās padomes locekļi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nav saprotams kaut kāda valde kārtējā kur katrs vel saņems brangu atalgojumu, bet ne viens no minētajiem cilvēkiem nav speciālists par vēstures pieminekļiem – tas gan ir fakts, un izskatās kā organizēta kliķe lai par neko saņemtu nodokļu maksātāju naudas. Tas arī pierāda kā defenīcija, kāpēc mūsu valstī visi pieminekļi ir nolaisti līdz kliņķim, jo speciālistiem kas guvuši kaut kādu izglitību mūsu valstī nemaksā un arī netaisās, bet politiķiem gan.

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (7)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+