×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
20. augusts, 2016
Drukāt

Rīgas dome krievu avīzē izvietos informāciju par pašvaldības darbu (9)

Rīgas dome

Foto - LETA

Rīgas dome ar iepirkuma konkursa palīdzību meklē krievu valodā iznākošu laikrakstu, lai izvietotu informāciju pašvaldības iedzīvotājiem, liecina informācija Rīgas domes mājaslapā.

Informācijas izvietošana laikrakstā nepieciešana, lai informāciju par pašvaldību saņemtu tie rīdzinieki, kurus nesasniedz pašvaldības mājaslapā ievietotā aktuālā informācija, skaidrots nolikumā.

Lai pretendētu uz tiesībām izvietot informāciju, laikrakstam ir jābūt periodiskam, jāiznāk trīs vai vairāk reizes nedēļā un laikrakstam ir jāiznāk krievu valodā. Tāpat noteikts, ka Rīgas pašvaldības informācija laikrakstā jāizvieto vienu reizi nedēļā.

Kā informācijas saņēmēju mērķauditorija ir norādīti Rīgas iedzīvotāji vecumā no 50 līdz 74 gadiem, un tie varētu būt aptuveni 209 000 rīdzinieku.

Pieteikumus iepirkuma konkursā var iesniegt līdz 29.augustam.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Rīga ir Krievijas vai Latvijas pilsēta beigu beigās ??

 2. Tas neglābs tuftakovu no vēstures mēslaines.

 3. johaidī, vienreiz pietiek! Atbildēt

  krievu valoda Latvijā ir tāda pati svešbaloda kā ķīniešu valoda! Layvija ir apņēmusies palīdzēt mazākumtautībām, un tā ir septiņas, ja nemalds- tieši tik daudz cik ir skolu svešās mēlēs. Krievu valoda ir viena no mazākumtautību valodām, – kāpēc tiek diskriminētas pārējās mazākumtautības? Kur ir informācija visās mazākumtautību valodās? Kas tā par izredzētību? Vienreiz pietiek?

  • Не надоело бухтеть?! Целевая аудитория люди старшего и выше возраста, которые все в той или иной степени русский язык знают. Простое и экономически обоснованное решение, чтобы не тратить лишних денег. Только и всего.

   • Tā mērķauditorija ir,piedodiet,debīla,ja valodu 70 gadu laikā nav apguvusi.Un tiem,kuriem tagad pašiem 70,pirms kaut vai 25 gadiem bija 45.Jūs paši sevi padarat par apsmieklu pasaules acīs.Visu pasaules tautību cilvēki var apgūt latviešu valodu apmēram gada laikā,izņemot lielu daļu krievu.

    • Голубчик, вы со своей борьбой за латышский язык уже совсем офонарели. Приятнее получать информацию на родном языке, понятно. Вы достали уже своим дебелизмом.

 4. Cien. Latvieši, tas ir tik noželojami. Rīgā dzīvo arī poļi, igauņi, lietuvieši. Kur vienlīdzība? Izskatās pēc nejaukas pielīšanas un klanīšanās. Fu!

  • Живёте в Литве? Ну и живите, зачем к нам то лезете со своими «фу»? Свои проблемы решайте лучше.

Draugiem Facebook Twitter Google+