Mobilā versija
+18.8°C
Meldra, Meldris, Melisa
Piektdiena, 21. jūlijs, 2017
6. janvāris, 2014
Drukāt

Rīgas dome kultūras projektiem šogad paredzējusi sadalīt 213 430 eiro

RD_logo

Rīgas dome ziņo, ka šogad kultūras projektiem tiks atvēlēti 213 430 eiro.

Šogad tiks atbalstīti projekti, kas atspoguļos Rīgas pilsētas kultūras dzīves daudzveidību, akcentējot kultūras nacionālās un etnogrāfiskās saknes un to izmantojumu mūsdienās, kas būs nozīmīgi Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas notikumu kontekstā, kā arī gatavojoties Latvijas proklamēšanas simtgadei, Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienībā un citiem pilsētas un valsts mēroga pasākumiem Rīgā.

Tāpat dome plāno atbalstīt projektus, kas atspoguļos un popularizēs Rīgas pilsētas kultūrvēsturi, izcilas kultūras personības, viņu daiļradi un saikni ar Rīgu, kas sekmēs pilsētas kultūrvides, tai skaitā radošo kvartālu attīstību, iezīmēs apkaimju identitāti un veicinās lokālo kopienu aktivitāti.

Rīgas domes Kultūras projektu finansēšanas konkurss šogad notiek jau 26. reizi. Pērn šajā konkursā atbalstīti 98 projekti.

Pievienot komentāru

Viktorija Streiča: Nesauciet mani par režisori!Tradicionālo Jēkabpils Operas dienu ietvarā piektdien, 22. jūlijā, Krustpils brīvdabas estrādē ar Eltona Džonsa un Tima Raisa Brodvejas mūziklu "Aīda" viesojas Kauņas Valsts muzikālais teātris no Lietuvas. Titullomā teātra vadošā aktrise Viktorija Streiča.
Draugiem Facebook Twitter Google+