Mobilā versija
+5.3°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
6. janvāris, 2014
Drukāt

Rīgas dome kultūras projektiem šogad paredzējusi sadalīt 213 430 eiro

RD_logo

Rīgas dome ziņo, ka šogad kultūras projektiem tiks atvēlēti 213 430 eiro.

Šogad tiks atbalstīti projekti, kas atspoguļos Rīgas pilsētas kultūras dzīves daudzveidību, akcentējot kultūras nacionālās un etnogrāfiskās saknes un to izmantojumu mūsdienās, kas būs nozīmīgi Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas notikumu kontekstā, kā arī gatavojoties Latvijas proklamēšanas simtgadei, Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienībā un citiem pilsētas un valsts mēroga pasākumiem Rīgā.

Tāpat dome plāno atbalstīt projektus, kas atspoguļos un popularizēs Rīgas pilsētas kultūrvēsturi, izcilas kultūras personības, viņu daiļradi un saikni ar Rīgu, kas sekmēs pilsētas kultūrvides, tai skaitā radošo kvartālu attīstību, iezīmēs apkaimju identitāti un veicinās lokālo kopienu aktivitāti.

Rīgas domes Kultūras projektu finansēšanas konkurss šogad notiek jau 26. reizi. Pērn šajā konkursā atbalstīti 98 projekti.

Pievienot komentāru

Oņegins ar dzīves pieredzes čemodānu. Saruna ar Aināru Rubiķi un Rēziju KalniņuCeturtdien, 8. decembrī Latvijas Nacionālajā operā pirmizrādi piedzīvos P. Čaikovska opera "Jevgeņijs Oņegins". Pie pults stāsies diriģents Ainārs Rubiķis, režisore ir Rēzija Kalniņa, kurai šī būs debija mūsu operā un kura šajā uzvedumā aicina skatītāju "uz romantiku, ilūzijas un realitātes cīņu".
Draugiem Facebook Twitter Google+