×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
24. aprīlis, 2014
Drukāt

Rīgas dome neatļauj Nepilsoņu kongresa protesta koncertu (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Ņemot vērā Drošības policijas (DP) rekomendācijas, Rīgas pašvaldība neatļaus piektdien, 25. aprīlī, pie Kongresa nama rīkot koncertu “Mēs gribam pārmaiņas”, par kura organizēšanu domē saņemts iesniegums no biedrības “Nepilsoņu kongress”, portāls “LA.lv” uzzināja Rīgas domē.

Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs šodien saņēmis DP vēstuli, kurā norādīts, ka pasākuma laikā pastāv augsti sabiedriskās kārtības un drošības apdraudējuma riski un koncerta organizatori nespēs nodrošināt kārtības uzturēšanu pasākuma laikā. Tādēļ DP aicina neizsniegt atļauju minētā pasākuma norisei.

DP uzskata, ka pasākuma būtība un saturs ir apzināti vērsti uz to, lai provokatīvā un izaicinošā veidā apzināti šķeltu sabiedrību un vairotu tajā ideoloģisko un etnisko spriedzi. Tā kā pasākums paredzēts pilsētas centrā, kur piektdienas vakarā atradīsies liels daudzums cilvēku, tas varot izraisīt fiziskas konfrontācijas riskus.

Policijas rīcībā esot informācija, ka koncertā varētu piedalīties arī radikāli noskaņotas personas, kuras orientētas uz konfrontācijas izraisīšanu.

Motivēts aizliegums kā administratīvs akts pasākuma organizatoriem tiks izsniegts piektdien.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pareizs lēmums.Nav ko tautas naidot.Antifašisti plāno pirmsvēlēšanu sapulces Latgalē 30.aprīlī……

  2. Kādēļ gan SC būtu vajadzīga šāda šmuce,maigā vara arī nav muļķe,var palaist vaļīgāk ,pie vajadzības ,šproses.

Draugiem Facebook Twitter Google+