Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
4. janvāris, 2016
Drukāt

Rīgas dome (RD) aukstajā laikā aicina cilvēkus bez pajumtes izmantot naktspatversmes (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas dome (RD) aukstajā laikā aicina cilvēkus bez pajumtes izmantot naktspatversmes un dienas centra pakalpojumus, aģentūru BNS informēja RD pārstāve Lita Brice.

2016.gada janvāra pirmajās dienās naktspatversmju pakalpojumus izmantojuši vidēji 696 cilvēki dienā. Salīdzinot ar 2015.gada attiecīgo laika periodu, tas ir par 6% mazāk – tad naktspatversmju pakalpojumus izmantoja 738 cilvēki.

Brice norādīja, ka aizvadītā gada decembrī cilvēku skaits, kuri izmantoja naktspatversmes pakalpojumus, vidēji dienā bija 639, kas ir par 8.9% mazāk nekā attiecīgajā laika periodā 2014.gadā, kad apmeklētāju skaits bija 702 cilvēki.

Saskaņā ar RD Rīcības plānu „Palīdzības sniegšana bezpajumtniekiem nelabvēlīgos laika apstākļos Rīgā”, ja nakts gaisa temperatūra ir zemāka par mīnus 10 grādie vai, ja āra gaisa temperatūra zemāka par 0 grādien un vēja ātrums lielāks par 10 metriem sekundē, naktspatversmes darbojas visu diennakti.

“Rīgas pilsētā darbojas septiņas patversmes/naktspatversmes, kurās ir nodrošināta 703 vietas, kuras līdzfinansē RD, bet nepieciešamības gadījumā vietu skaitu var palielināt līdz 957,” piebilda Brice.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Fui Ušakovam! Televīzijā sūdzas ka patversmes vaļā tikai naktī

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+