×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
17. jūnijs, 2014
Drukāt

Rīgas domē suminās izcilākos sportistus un labākos sporta klubus

Foto - LETAFoto - LETA

Māte ar bērniem skrien "Nordea" Rīgas maratona 5 km distanci 11.novembra krastmalā.

Ceturtdien, 19. jūnijā, Rātsnamā (Rātslaukums 1), Portretu zālē plkst. 13.00 Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane, kā arī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis pasniegs naudas balvas izcilākajiem Rīgas sportistiem par sasniegumiem 2013. gadā, kā arī apbalvos galvaspilsētas labākās bērnu un jaunatnes sporta organizācijas.

Rīgas dome jau vairākus gadus pasniedz naudas balvas Rīgas sportistiem un viņu treneriem par izciliem sasniegumiem un izcīnītajām godalgotajām vietām pasaules un Eiropas līmeņa sacensībās. Šogad balvas saņēmēju vidū ir tādi sabiedrībā zināmi sportisti kā šķēpmetējs Zigismunds Sirmais, riteņbraucējs Toms Skujiņš, volejbolists Mārtiņš Pļaviņš, cīkstonis Jevgēnijs Borodavko un daudzi citi. Rīgas pašvaldības naudas balvas kopskaitā saņems vairāk nekā 40 sportisti un treneri.

Savukārt Rīgas pašvaldības finansējumu treniņu procesa organizēšanai, dalībai sacensībās, kā arī veselības nostiprināšanas nodarbību organizēšanai un talantīgu jauno sportistu meistarības pilnveidošanai saņems konkursa “Rīgas pilsētas labākais bērnu un jaunatnes sporta klubs 2013. gadā” laureāti.

Konkursu “Rīgas pilsētas labākais bērnu un jaunatnes sporta klubs” organizē un sportistu sveikšanas pasākumu rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Gan konkursa laureātu, gan naudas balvu ieguvēju – sportistu saraksts tiks publicēts interneta vietnē: www.sports.riga.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+