×
Mobilā versija
+9.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
13. jūlijs, 2013
Drukāt

Rīgas domes darbiniekus apdrošinās par 592 800 latu

Foto-Inga PavlovičaFoto-Inga Pavloviča

Rīgas domes Finanšu departaments Rīgas domes darbinieku veselības apdrošināšanai uz 12 mēnešiem plāno izlietot 592 800 latus, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā publicētā informācija. Šajā iepirkumā nav noticis konkurss, bet gan sarunu procedūra, kā rezultātā līgumu paredzēts noslēgt ar AAS “Gjensidige”.

Kā aģentūrai LETA skaidroja pašvaldībā, veselības apdrošināšanas polises tiks iegādātas aptuveni 4000 Rīgas pašvaldības darbinieku. Tās saņems darbinieki ar vismaz trīs gadu stāžu, kā arī tie darbinieki, kuru ikdienas darbs saistīts ar paaugstinātu veselības un dzīvības risku – Pašvaldības policija, sociālās aprūpes centri.

Darbiniekiem tiks nodrošināta standarta veselības apdrošināšana ar ierobežotu apdrošināšanas summu – 148 lati vienam darbiniekam.

Izvēloties apdrošināšanas pakalpojumu sniedzēju, tika rīkots konkurss, taču, ņemot vērā to, ka neviens no pretendentiem pilnībā neatbilda konkursa kritērijiem, iepirkuma komisija atbilstoši Publisko iepirkumu likumam nolēma apdrošinātāju izvēlēties sarunu procedūras rezultātā no konkursa pretendentu vidus.

Rezultātā līgums noslēgts ar AAS “Gjensidige”, jo tās piedāvājums sarunu procedūras rezultātā atbilda iepriekš izsludinātā konkursa nosacījumiem un atzīts par ekonomiski izdevīgāko.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +9.8
Alūksne +5.8
Daugavpils +3
Saldus +6
Liepāja +3
Jelgava +7
Ventspils +11.5
Limbaži +6
Madona +7
Rēzekne +6
Draugiem Facebook Twitter Google+