×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Hermīne, Estere
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
10. jūnijs, 2017
Drukāt

Rīgas domes deputāta kandidāts apstrīd vēlēšanu rezultātus, jo tajos neatrod sievas solīto “plusiņu” (10)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Rīgas domes deputāta amata kandidāts Normunds Vīrs no “Eiroskeptiķu – Rīcības partijas” apstrīdējis vēlēšanu rezultātus, jo tajos nav atradis sievas solīto “plusiņu” savai kandidatūrai.

Vīrs aicināja veikt vēlēšanu zīmju pārskaitīšanu Rīgas 153.vēlēšanu iecirknī, jo viņam esot informācija, ka plusu pretī viņa vārdam vēlēšanu zīmē ir ielicis gan viņš pats, gan viņa sieva, gan meita, taču vēlēšanu rezultāti liecina, ka deputāta kandidāts ir saņēmis tikai vienu plusu.

Deputāta kandidāts sūdzībā norādīja, ka vēlas pats personīgi pārbaudīt Rīgas 153.vēlēšanu iecirkņa vēlēšanu zīmes par viņa pārstāvēto politisko spēku, kā arī nederīgās vēlēšanu zīmes. “Vēlos, lai pārbaudē būtu klāt mana uzticības persona un šī pārbaude tiktu fiksēta videoformātā,” bija teikts iesniegumā.

Centrālās vēlēšanu komisija 9.jūnijā Vīra sūdzību noraidīja kā nepamatotu.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. krustiņš vēlēšanu zīmē tiek ieskaitīts ,ja tas tiešām ir krustiņš,ievilkts paredzētajā vietā,pārējie ķekši un citi ķeburi zīmi padara nederīgu

 2. Protams, ka vēlšano kumisija krāpjas, un novērotāji arī nav tie godprātīgākie, tas ir fakts. Tāpēc bija jāizmanto kamera, lai fiksētu savu izvēli, tad grūtāk šmaukties.

 3. Sieva,kam ierakstiiji plusinju,atziisties!!!!

 4. Rezumè : ari soreiz ,tapat ka ieprieksejos gadus, CVK ir nopirkusi kremla cekistu politiska apvieniba Vienota Launuma Imperija & GKR & Bela Russ.
  Man, Latvijas pilsonim,nav atlauts balsot pasvaldibu velesanas,jo es neesmu registrets ka IEDZIVOTAJS ,bet man ir augstsirdigi atlauts maksat IEDZIVOTAJA ienakuma nodokli.
  Vai kremla cekistu “investoriem”, kuriem ir uzturesanas atlaujas ES un NATO Valsti Latvija, ir atlauts,vai ari ieteikts,piedalities balsosana ?

 5. Cimdars -- pagatnes cilvēks Atbildēt

  Ir vajadzīgas svaigas asinis.

 6. Vēlēšanu dienā liekos biļetenus saplēsu, jo pieļāvu iespēju, ka kāds var no atkritumu kastes izlasīt vajadzīgās partijas biļetenus, ielikt aploksnē un iemest tās urnā . Ne visi komisijas locekļi ir kristāldzidri- par naudu pat velns danco.

  • pirmkārt tam nav nozimes, jo biļeteni ir ar rezervi, var dabut cik gribas:) otrkārt ja netici tad ej piesakies par novērotāju un busi 100% visu redzejis un pats piedalijies skaitišanā

 7. Daudz netīrības, neskaidrību, ja CVK neko nedarīs, tas būs pierādījums tam, ka Cimdaram ir jāatvadās no gadiem iesildītās vietas. Faktiski vēlēšanu pārkāpumi bija gandrīz ik uz soļa.

 8. zināja kas viņš par tipu un vel izsvitroja ne tikai plusu neielika:) bet šis skandalē. tā ir ģimenes lieta nevis velešanu problēma

Draugiem Facebook Twitter Google+