×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
16. decembris, 2014
Drukāt

Rīgas Dzemdību namā piedzimuši šogad Latvijā piektie trīnīši (1)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Rīgas Dzemdību namā (RDN) pirmdien, 15. decembrī, rīdzinieku ģimenē pasaulē nākuši šogad Latvijā jau piektie trīnīši – trīs meitenītes, pastāstīja dzemdību nama sabiedrisko attiecību speciāliste Elza Lāma.

Pirmā meitenīte dzimusi pulksten 9:44 un sver 2170 gramus, otrā meitenīte piedzima pulksten 9:45 un sver 1622 gramus, savukārt trešā meitenīte pasaulē ieradās pulksten 9:46 un sver 2168 gramus.

Jaundzimušie ir jau trešie trīnīši, kas gada laikā piedzimuši Rīgas Dzemdību namā. Kā ziņots iepriekš, šogad Latvijā pirmie trīnīši – divi zēni un meitenīte – piedzima 7. maijā. Savukārt otrie trīnīši šogad piedzima 10. maijā Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā, toties trešie trīnīši arī sagaidīti Dzemdību namā 28. maijā un ceturtie – 27.oktobrī Liepājā.

Rīgas Dzemdību nams ir valstī lielākā un modernākā dzemdību palīdzības un prenatālās aprūpes iestāde ar gandrīz 70 gadus lielu pieredzi dzemdību palīdzības un ginekoloģisko pakalpojumu sniegšanas jomā. RDN ik gadu vidēji tiek pieņemtas 7000 dzemdības, kas ir aptuveni trešdaļa no visām dzemdībām valstī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jānis J. Dimants, Jr., M.D. Atbildēt

    Apsveicami un tas rada prieku un pateicību Dievam par šīm dāvanam.

Draugiem Facebook Twitter Google+