Laukos
Bizness

“Rīgas Dzirnavnieks” paplašina “Herkuless” zīmolu ar proteīna produkciju 0

Publicitātes foto.

AS “Rīgas Dzirnavnieks” paplašina zīmola “Herkuless” klāstu ar proteīna produktiem, piedāvājot sešus jaunus produktus – proteīna pankūku maisījumu, proteīna batoniņu, diva veida proteīna ātri pagatavojamajas biezputras un proteīna pastu.

Kā informē uzņēmukmā, investīcijas jauno produktu izveidē veido aptuveni 20 000 eiro.

Uzņēmums proteīna līniju ir attīstījis jau no esošiem uzņēmuma produktiem, īpaši izstrādājot receptūras, kas atbilstu augstam olbaltumvielu saturam. Tie ir vienlīdz piemēroti aktīva dzīvesveida un sabalansēta uztura piekritējiem, gan arī profesionāliem sportistiem.

“Proteīna produktu kategorija piedzīvo strauju izaugsmi. Ienākšana šajā kategorijā bija izsvērts lēmums, kas saskan ar uzņēmuma stratēģiju – paplašināt produktu portfeli ar nišas produkciju. Lai gan tā būs relatīvi neliela pircēju daļa, tomēr redzam, ka palielinās sabiedrības daļa, kurai šie produkti ir kļuvuši par nozīmīgu ikdienas uztura sastāvdaļu,” atzina uzņēmuma ģenerāldirektore Anita Skudra.

Jaunās “Herkuless” pankūkas veidotas uz veselīgo auzu miltu bāzes un ir šķiedrvielām bagātas. No tām var pagatavot gan plānās, gan rauga pankūkas. Proteīna pankūkām ir neitrāla garša, tādēļ tās ir iespējams variēt, pasniedzot gan kā saldās pankūkas ar ievārījumu, gan kā sāļās pankūkas ar dārzeņu pildījumu vai citām piedevām.

“Herkuless” sortiments papildināts ar proteīna batoniņu ar tumšo šokolādi un banāniem (26% proteīna uz 100 g produkta), kas būs ātra un vērtīga uzkoda starp ēdienreizēm un pēc fiziskām aktivitātēm.

Savukārt ātri pagatavojamās “Herkuless” biezputras papildinātas ar proteīna putrām – auzu biezputru ar banāniem un auzu biezputru ar karameli, kas veidotas tā, lai nodrošinātu optimālo vienas ēdienreizes olbaltumvielu daudzumu (26% proteīna uz vienu porciju jeb paciņu).

Tikmēr jaunā “Herkuless” proteīna pasta apvieno augstas kvalitātes kviešu, olu un zirņu proteīnu, nodrošinot 26,1g proteīna uz 100 g produkta. Tai ir daudz šķiedrvielas, tai pat laikā par 30% mazāk ogļhidrātu, salīdzinot ar tradicionālo kviešu pastu. Pastai ir divas formas – Fusilli un Penne rigate.

“Rīgas dzirnavnieks” ražo un pārdod graudu pārstrādes produktus – kviešu un rudzu miltus, miltu maisījumus, pārslas, placinātus graudus un putraimus industriālajiem patērētājiem, kā arī fasēto produkciju individuālam patēriņam ar zīmoliem “Herkuless”, “Hercogs” un “Īsta saimniece”. “Rīgas dzirnavnieks” ir daļa no “Baltic Mill” grupas uzņēmuma, kas ir viena no lielākajām un modernākajām graudu pārstrādes grupām Baltijas valstīs.

LA.lv