×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
8. oktobris, 2015
Drukāt

“Rīgas dzirnavnieks” paplašinājis produktu klāstu ar septiņu graudu pārslām “Herkuless 7”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Graudu pārstrādes uzņēmums AS “Rīgas dzirnavnieks” paplašinājis produktu klāstu ar septiņu graudu pārslām “Herkuless 7”, aģentūru LETA informē uzņēmumā.

Jaunais produkts sastāv no auzām, kviešiem, rudziem un miežiem, kā arī griķiem, rīsiem un prosas, kas papildināti ar klijām un linsēklām.

Kopumā uzņēmums vairāku produktu attīstībā šogad ir investējis vairāk nekā 100 000 eiro.

“Rīgas dzirnavnieka” produktu klāstā šis ir jau vienpadsmitais “Herkulesa” graudaugu pārslu produkts. Līdz šim plašāko graudu izlasi veidoja “Herkulesa” četru un piecu graudu pārslas, norāda “Rīgas dzirnavnieka” valdes loceklis Žilvins Pakeltis.

Šogad uzņēmums ir papildinājis produktu klāstu arī ar “Herkuless Active&Fit” auzu un kviešu klijām. Pērn “Rīgas dzirnavnieks” paplašināja bioloģisko produktu klāstu, sākot ražot “Herkulesa” pārslas no bioloģiskajām auzām, tādējādi papildinot bioloģiskos produktus “Hercoga” miltu segmentā.

Kā ziņots, “Rīgas dzirnavnieks” šogad plāno iepirkt kopumā 130 000 tonnu graudu, kas ir par 20% vairāk nekā pērn. Iepirkuma pieaugums skaidrojams gan ar labo ražu, gan strauju pieprasījuma pieaugumu eksporta tirgos.

“Rīgas dzirnavnieks” pagājušajā finanšu gadā strādājis ar 22,2 miljonu eiro apgrozījumu un 209 816 eiro peļņu. No kopējā “Rīgas dzirnavnieka” apgrozījuma vietējais jeb Baltijas tirgus veido 70%, bet eksports – 30%.

“Rīgas dzirnavnieks” ražo un pārdod graudu pārstrādes produktus – kviešu un rudzu miltus, miltu maisījumus, pārslas, placinātus graudus un putraimus industriālajiem patērētājiem, kā arī fasēto produkciju individuālam patēriņam ar zīmoliem “Herkuless”, “Hercogs” un “Īsta saimniece”.

“Rīgas dzirnavnieks” pieder Lietuvas graudu pārstrādes kompānijai “Malsena Plius”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+