Mobilā versija
+4.0°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
5. augusts, 2015
Drukāt

“Rīgas dzirnavnieks” pieņems pirmo šīs sezonas kviešu ražu

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Graudu pārstrādes uzņēmums “Rīgas dzirnavnieks” trešdien pieņems pirmo jaunās sezonas kviešu ražu no zemniekiem, aģentūrai BNS pavēstīja uzņēmuma pārstāve Inese Ozoliņa.

Viņa informēja, ka saistībā ar pirmās jaunās sezonas graudu ražas saņemšanu plānots arī pasākums medijiem, kurā “Rīgas dzirnavnieka” valdes loceklis Žilvinas Pakeltis pastāstīs par šā gada jaunākajām graudu ražas tendencēm – prognozēm, cenām, apmēriem, kvalitāti un problēmām.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka “Rīgas dzirnavnieks” pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2013.gada 1.jūlija līdz 2014.gada 30.jūnijam, strādāja ar 22,889 miljonu eiro apgrozījumu, bet uzņēmuma peļņa bija 658,7 tūkstoši eiro.

“Rīgas dzirnavnieks” ir viens no lielākajiem graudu pārstrādātājiem Latvijā. Uzņēmums ražo un pārdod graudu pārstrādes produktus – visu veidu kviešu un rudzu miltus, miltu maisījumus, pārslas, placinātus graudus un putraimus industriālajiem patērētājiem, kā arī fasēto produkciju individuālam patēriņam ar zīmoliem “Hercogs”,”Herkuless” un “Īsta saimniece”.

Lietuvas uzņēmums “Malinvest” 2013.gadā iegādājās “Rīgas dzirnavnieka” akcijas, iegūstot izšķirošu ietekmi kompānijā.

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+