Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
5. augusts, 2015
Drukāt

“Rīgas dzirnavnieks” pieņems pirmo šīs sezonas kviešu ražu

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Graudu pārstrādes uzņēmums “Rīgas dzirnavnieks” trešdien pieņems pirmo jaunās sezonas kviešu ražu no zemniekiem, aģentūrai BNS pavēstīja uzņēmuma pārstāve Inese Ozoliņa.

Viņa informēja, ka saistībā ar pirmās jaunās sezonas graudu ražas saņemšanu plānots arī pasākums medijiem, kurā “Rīgas dzirnavnieka” valdes loceklis Žilvinas Pakeltis pastāstīs par šā gada jaunākajām graudu ražas tendencēm – prognozēm, cenām, apmēriem, kvalitāti un problēmām.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka “Rīgas dzirnavnieks” pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2013.gada 1.jūlija līdz 2014.gada 30.jūnijam, strādāja ar 22,889 miljonu eiro apgrozījumu, bet uzņēmuma peļņa bija 658,7 tūkstoši eiro.

“Rīgas dzirnavnieks” ir viens no lielākajiem graudu pārstrādātājiem Latvijā. Uzņēmums ražo un pārdod graudu pārstrādes produktus – visu veidu kviešu un rudzu miltus, miltu maisījumus, pārslas, placinātus graudus un putraimus industriālajiem patērētājiem, kā arī fasēto produkciju individuālam patēriņam ar zīmoliem “Hercogs”,”Herkuless” un “Īsta saimniece”.

Lietuvas uzņēmums “Malinvest” 2013.gadā iegādājās “Rīgas dzirnavnieka” akcijas, iegūstot izšķirošu ietekmi kompānijā.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumu (1)Saskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+