Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
12. februāris, 2014
Drukāt

Rīgas dzīvojamās mājas bēniņos atrod piecus kilogramus trotila (1)

LETALETA

Trešdien pēcpusdienā kādas Rīgas dzīvojamās mājas Ģertrūdes ielā bēniņos atrasti pieci kilogrami trotila, liecina Valsts policijas informācija.

Policija izsaukumu uz Ģertrūdes ielas namu saņēma pirms plkst.16. Notikuma vietā policijas darbinieki atklājuši, ka remontdarbu laikā ēkas bēniņos atrastas, iespējams, trotila briketes, kuru kopējais svars varētu būt pieci kilogrami. Trotila briketes bija paslēptas bēniņos, ventilācijas šahtā.

Lai novērstu apkārtējo iedzīvotāju iespējamo apdraudējumu, policisti evakuējuši ēku un uz dažām minūtēm bloķējuši satiksmi ap ēku. Tagad apdraudējums ir novērsts, un transporta kustība – atjaunota.

Par notikušo Rīgas Centra iecirkņa darbinieki uzsākuši kriminālprocesu, kurā veiks vairākas ekspertīzes, kā arī skaidros sprāgstvielas izcelsmi un iespējamo īpašnieku.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Varbut gribeja ”uzlaist gaisa” Pardaugavas ”monstru”?

Vējonis ar Lavrovu tikai sasveicināsLatvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis nupat notikušajā Minhenes drošības konferencē sēdējis plecu pie pleca ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu. Vai tā ir tikai nejaušība, un ko abas amatpersonas runājušas?
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+