Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
12. februāris, 2014
Drukāt

Rīgas dzīvojamās mājas bēniņos atrod piecus kilogramus trotila (1)

LETALETA

Trešdien pēcpusdienā kādas Rīgas dzīvojamās mājas Ģertrūdes ielā bēniņos atrasti pieci kilogrami trotila, liecina Valsts policijas informācija.

Policija izsaukumu uz Ģertrūdes ielas namu saņēma pirms plkst.16. Notikuma vietā policijas darbinieki atklājuši, ka remontdarbu laikā ēkas bēniņos atrastas, iespējams, trotila briketes, kuru kopējais svars varētu būt pieci kilogrami. Trotila briketes bija paslēptas bēniņos, ventilācijas šahtā.

Lai novērstu apkārtējo iedzīvotāju iespējamo apdraudējumu, policisti evakuējuši ēku un uz dažām minūtēm bloķējuši satiksmi ap ēku. Tagad apdraudējums ir novērsts, un transporta kustība – atjaunota.

Par notikušo Rīgas Centra iecirkņa darbinieki uzsākuši kriminālprocesu, kurā veiks vairākas ekspertīzes, kā arī skaidros sprāgstvielas izcelsmi un iespējamo īpašnieku.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Varbut gribeja ”uzlaist gaisa” Pardaugavas ”monstru”?

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (22)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+