×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
10. aprīlis, 2018
Drukāt

Rīgas futbola klubs ar miljona budžetu nejaudā kalendāru uzrakstīt latviešu valodā (3)

rigafc

Latvijas futbola klubs “Riga FC”, kura budžets tiek lēsts virs miljona eiro, mājas spēlēs stadionā izvietojis sezonas kalendāru hibrīd latviešu un krievu valodā.

Klubu nosaukumi rakstīti latviski, bet viss pārējais – krieviski.

Pirms iepriekšējās spēles pret “RFS” futbolisti laukumā devās krekliņos ar uzrakstu krievu valodā “Zjuga, ždjom tebja na poļe” (Zjuga, gaidām tevi laukumā), tādējādi atbalstot komandas biedru Artūru Zjuzinu, kuram veikta ceļgala krustenisko saišu operācija. Jāpiebilst gan, ka Artūrs lieliski runā latviski.

Krekliņa otrā pusē šis uzraksts esot bijis latviski, bet komunicējot ar apkārtējiem vismaz šo rindu autors to nepamanīja.

Jāpiebilst, ka “Riga FC” investori nāk no Krievijas un liela daļa komandas publiskās komunikācijas notiek krievu valodā. Rīdzinieki ir vieni no Latvijas čempionāta galvenajiem favorītiem, bet sezonu sākuši ar diviem zaudējumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Latviešu valoda tam kalendāram ir sveša. Komandas un pilsētas rakstītas ar latīņu burtiem, pārējais teksts krievu valodā.

  2. LA redakcijai un Ilmāram Stūriška Atbildēt

    Paldies par patiesības neslēpšanu, bet tauta no LA gaida daudz vairāk. Kur ir raksti par Latvijā dzīvojošiem, bet Latvijai naidīgiem naudas maisiem? Kur? Kur ir uzņēmumu nosaukumi? Bailes rakstīt , ko? LA, jūs esat palikuši par ķēdes suņiem, Proti jums ir atļauts iet tik tālu, cik atļauj īpašnieks. Vai spogulī jūs, LA darbinieki, varat skatīties ar lepnumu?

Draugiem Facebook Twitter Google+