×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
29. novembris, 2014
Drukāt

Rīgas Gospelkoris dodas Latvijas koncerttūrē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Adventes laikā Rīgas Gospelkoris dosies koncerttūrē – priecēs Cēsu, Gulbenes, Smiltenes, Bauskas, Lielvārdes, Ogres, Piņķu, Tukuma un Rīgas klausītājus. Svētku koncertprogramma atšķirsies no citām, jo šogad koris savus koncertus veltīs mūziķim, kas dziedātājus, gadiem ejot, iedvesmojis visvairāk – mūsdienu gospel mūzikas leģendai Kirkam Frenklinam.

„Vairāk nekā 10 kora pastāvēšanas gados esam izpildījuši daudz un dažādu autoru dziesmas, bet tagad ir pienācis brīdis pateikt paldies kora pirmajam iedvesmas avotam. Nav bijis koncerts, kurā mēs neizpildītu kādu skaņdarbu no Kirka Frenklina plašās daiļrades, tādēļ šajā svētku programmā skanēs kora mīļākās dziesmas no mākslinieka repertuāra, kā arī, protams, dziesmas Ziemassvētku noskaņās ,” pastāstīja kora diriģents Jānis Maslovskis.

Kirks Frenklins ir viens no pirmajiem, kurš apvienoja tādus mūzikas žanrus kā „gospel”, „hip hop” un „R&B”, rezultātā apvienojot arī šo žanru piekritējus. Savu profesionālo darbību mūziķis sāka jau 1992. gadā, muzicējot gan kopā ar paša izveidotiem koriem, gan kā solomākslinieks. Viņš ir saņēmis 9 „Grammy” balvas, 16 „Dove Awards” un citas prestižas mūzikas balvas, aizraujot dažādu paaudžu klausītājus visā pasaulē.

Rīgas Gospelkoris pastāv jau vairāk nekā 10 gadus, kuru laikā tas aktīvi koncertējis kā Latvijā, tā arī citviet pasaulē – ASV, Norvēģijā, Vācijā, Kiprā u.c. Kora dziedātāji pieredzi smēlušies pie slaveniem gospel mūzikas pasniedzējiem un izpildītājiem no ASV, Polijas, Lielbritānijas un Vācijas, lai ar savu skanējumu iepriecinātu klausītājus Latvijā. Savus darba augļus koris plūca šajā vasarā Pasaules koru olimpiādē, kur „Gospel” mūzikas čempionu kategorijā izcīnīja Zelta medaļu.

Ieeja koncertos par ziedojumu.

Koncertu datumi :

29. novembris, plkst. 15.00 Cēsu Sv. Jāņa baznīca
13. decembris, plkst. 13.00 Smiltenes Evanģēliski luteriskā baznīca
13. decembris, plkst. 18.00 Gulbenes Evanģēliski luteriskā baznīca
14. decembris, plkst. 16.00 Bauskas kultūras nams
20. decembris, plkst. 15.00 Lielvardes Evanģēliski luteriskā baznīca
20. decembris, plkst. 18.00 Ogres Trīsvienības baptistu draudze
21. decembris, plkst. 12.00 Piņķu sv. Jāņa baznīca
21. decembris, plkst. 19.00 Tukuma Evanģēliski luteriskā baznīca
26. decembris, plkst. 18.00 Rīgas Vec. Ģertrūdes baznīca

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+